Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Uhádni môj vek čísla neudržalo, vo vysielaní končí! Vracajú sa vynovené Nákupné maniačky

Súťažná šou bojovala s nestálou sledovanosťou, nový formát ju dokázal zachrániť len dočasne.

Uhádni môj vek nepresvedčilo ani na druhý pokus. Šou sa najprv neujala minulú jeseň, kedy nedokázala dosahovať uspokojivé čísla o 17. ani 16. hodine, no Joj novinku nezavrhla. Od tohto roku upravila pravidlá, vďaka ktorým sa v šou mohli súťažiaci ohriať dlhšie ako jedno vydanie a aktuálne aj zdynamizovala program, keď skrátila jeho minutáž.

Relácii sa darilo udržiava okolo priemerov televízie v januári a februári tohto roka. Vyšvihli ju úspešné dvojice, ktoré sa v súťaži udržali niekoľko týždňov. Sledovanosť naštartoval hneď v prvý diel novej série rekordér Slávo známy z kvízu RTVS Duel so spoluhráčom Piťom.

Šou Uhádni môj vek však aktuálne padla do podpriemerov, z ktorých sa jej nedarí vyhrabať. Joj pravdepodobne aj preto pristúpila k jej ukončeniu, keď ju od apríla nahradia dlho avizovaného nové časti šou Nákupné maniačky. Či bude koniec šou Uhádni môj vek definitívny, je otázne. Joj už v tomto roku napríklad nepokračovala v celebritných špeciáloch, ktoré zaviedla vlani spolu s klasickými dielmi.

Nákupné maniačky sa do programu Joj s premiérami vrátia od pondelka 3. apríla, svoje miesto nájdu o 15:50. Od novej série prejdú viacerými zmenami, novinkou je nový stážista Michal Sabo, zmeny nastanú aj na miestach vizážistov. Relácia chce po novom viac chodiť po Slovensku a konkrétnych mestách, v ktorých nakupujúce „maniačky“ žijú.

Premiérový bude program aj pred nákupnou šou. O 14:45 sa v prvý aprílový týždeň budú s novými časťami od pondelka do štvrtka striedať Policajti v akcii a poviedkový seriál Čert nikdy nespí, ktorému sa koncom januára tohto roka nepodaril návrat do prime-time. Miesto našiel v off-time.

Čítať viac...
Nahor