Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Učiteľka ovládla pondelok, RTVS lídrom! Markíza doplatila na ďalšiu zmenu, prepadla

Markízu podobne ako v piatok zradila zmena programu, aj v pondelok ju odsúdila na pozíciu trhovej trojky.

Najsilnejšia lokálna filmová premiéra RTVS v tejto sezóne poriadne zabrala. Kinofilm Učiteľka dosiahol pri svojej televíznej premiére na pozíciu lídra, pričom v 12 – 54 ho malo sledovať 8,6 % divákov s podielom 24,9 % a v 12+ to bolo podľa našich informácií 477-tisíc divákov s podielom 23,5 %. V komerčnej cieľovke sa snímka dostala na pozíciu celodennej dvojky, predbehli ju len Noviny s podielom takmer 27 %. Televízne noviny atakovali 23 %, pričom v 12+ sa k nim nečakane priblížili verejnoprávne Správy RTVS.

Inkognito s premiérou aj reprízou dosiahlo podiely okolo 20 %, večer nevyšiel Markíze, ktorá menila program a miesto Hornej Dolnej odvysielala tradičnú komédiu Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Pre mimoriadne spravodajské vstupy je výkon komédie rozdelený na niekoľko častí, prvé dve hodiny jej podiel šiel len pod 14 %, v poslednej hodine sa mal o niečo dvihnúť.

Z menších staníc Profesionáli tesne prekonali 7 %, nasledujúci film na Plus 3 dni na zabitie uhral 5 %.  Vymenené životy šli na 6,5 %, Jack Reacher na Dajto atakoval 5 %. Kriminálky CSI na Wau šli na 3,5 a cez 3 %.

Podvečer nevyšiel návrat do štruktúry Kolesu šťastia, napriek účasti celebrít prepadlo s podielom takmer 15 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja však na tom nebola oveľa lepšie, podliezla 16 %.

Joj sa aj v pondelok stala lídrom v prime-time, na pozíciu dvojky večera sa dostala Jednotka. Markíza sa podobne ako v piatok musela uspokojiť so statusom trojky na trhu.

Čítať viac...
Nahor