Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Týždeň zaľúbených prináša Love tickets na Boney M.

Počas týždňa 10. – 14. 2. 2015 je možné zakúpiť extra výhodné lístky na koncert Boney M. pre zamilované dvojice.

Organizátori koncertu Boney M. ponúkajú počas týždňa zaľúbených jedinečnú možnosť kúpy dvoch lístkov na discokoncert za zvýhodnenú cenu. Love tickets na sedenie aj státie sú už v predaji, do 14. 2. 2015 vrátane.

Od dnešného dňa až do 14. 2. 2015 je možné využiť výhodnú ponuku na kúpu lístkov na diskokoncert Boney M. pre dvoch. Love ticket 1+1 voľné sedenie za 39,99 € (zľava 20 % z ceny dvoch individuálnych lístkov) a Love ticket 1+1 voľné státie za 29,99 € (zľava 25 % z ceny dvoch individuálnych lístkov) sú už dnes v predaji. Love ticket sú jedinečnou akciovou ponukou ideálnou pre všetky zaľúbené páry, ktoré si radi vychutnajú zábavu na exkluzívnom discokoncerte.

Hudobná formácia Boney M. vystúpi v bratislavskej HANT aréne na Pasienkoch už 12. marca 2015. Návštevníci sa okrem legendárnych hitov môžu tešiť aj na veľkolepú oldies diskotéku pred a po koncerte, ale tiež na netradičnú oslavu 95. narodenín bratislavského konzervatória. Konzervatoristi, ktorí bežne takúto príležitosť nedostávajú, si budú môcť zahrať a zaspievať pred obrovským publikom a prezentovať tak svoj talent, ktorý zatiaľ poznáme iba vďaka niektorým z absolventov. Medzi úspešných študentov školy patria napríklad mená ako Nela Pocisková, Robo Roth či Ladislav Chudík. Známejšie mená však možno počuť aj medzi aktuálnymi študentami, príkladom môže byť Natália Hatalová známa z hudobného TV formátu SuperStar.

Vstupenky na marcový koncert sú v predaji v sieti www.predpredaj.sk (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2553/boney-m–hostia) alebo vo vybraných centrách predajní Telekom či partnerských centrách (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/stranka/predajne-miesta/). Lístky sa predávajú od 14,99 eur, v ponuke sú aj zvýhodnené rodinné lístky na sedenie či státie pre troch. Fanúšikovia si môžu zakúpiť aj VIP lístky za 49,99 eur, ktoré zahŕňajú VIP vstup, welcome drink, ľahké občerstvenie, sedenie s operadlami a CD formácie Boney M. s podpismi aktérov na pamiatku.

Všetky aktuality a informácie sa dozviete aj na Facebook fan page Exkluzívny diskokoncert Boney M. (https://www.facebook.com/pages/Exkluz%C3%ADvny-discokoncert-Boney-M/1565710453643933?ref=bookmarks)

Čítať viac...
Nahor