Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvrdý neúspech aj pre Doma: Nová štruktúra nezafungovala, silne promovaná novinka Sandhya na dne!

Stanica vymenila sitkomy a večernú kriminálku za telenovely, vôbec sa jej nedarilo.

Nový program Dome nevyšiel. Stanica sa od januára rozhodla obmeniť žánre a po úspechu Vymenených životov obsadiť celý podvečer aj večer telenovelami. Pôvodne pásmo sitkomov presunula na 14:30, kde ostali len Priatelia v dvojporcii, večernú kriminálku o 19:30 vyškrtla úplne.

Prvý deň novej štruktúry na Doma vôbec nezafungoval. Stanica, ktorú deň ťahal práve nahor, sa prepadla len k podielom okolo 2 %, pričom najhoršie si počínala mohutne promovaná novinka Sandhya – svetlo môjho života. Novú exotickú telenovelu nasadila Doma po úspechu Indickej nevesty do lukratívneho času o 18:30, kde uviedla až štyri epizódy za sebou. Tie majú obsadiť dvojhodinový slot. Podľa našich informácií sa seriál väčšinu času hýbal aj hlbšie pod percentom, nad to mal ísť len s prvou časťou.

Doma však nie je jediná, ktorej sa popoludnie nevydarilo. Plus nevyšlo už skôr zaradenie seriálu Láska vo hviezdach na podvečery, kde sa hýbe len okolo 1 – 2 %. V pondelok sa mala stanica trápiť aj v predchádzajúcom pásme. Naopak, rástla Wau, ktorej malo vyjsť nasadenie Stratených duší. Stanica dokonca celodenne uhrala rovnaký výkon ako Doma.

Čítať viac...
Nahor