Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvrdý jesenný boj sa blíži: Dátum štartu Ostrova aj novej televíznej sezóny je vonku!

Markíza potvrdila dátum štartov či návratov jesenných programov.

Jesenná sezóna na Markíze odštartuje o tri týždne. Televízia už odhalila dátum spustenia kľúčových formátov, s ktorými bude chcieť ovládnuť najbližšie mesiace.

Prvý z ťahákov odštartuje líder v prvú septembrovú nedeľu. Ako sme vás ako prví informovali, druhú sériu Tvoja tvár znie povedome uvedie 4. septembra, pričom, ako je známe, okamžite bude proti nej stáť so šiestou sezónou Česko Slovensko má talent. Obe komerčné televízie by tak novú sezónu mali naplno otvoriť spoločne.

Hneď o deň na to sa na Markízu vráti s premiérovými časťami komediálny hit Horná Dolná, potvrdzujú sa tak naše informácie o nasadení štvrtej série od pondelka 5. septembra. Vrátiť by sa v tento deň mal s novým vydaním aj Kredenc.

Oproti prvým informáciám pre klientov zároveň televízia mení plány so štartom jej kľúčového a najhlavnejšieho projektu jesene, reality šou Ostrov. Spustí ju o týždeň skôr už v utorok 6. septembra. Napĺňajú sa teda informácie portálu Mediaboom.sk o tom, v ktoré dni by sa šou mala vysielať, okrem utorka by to malo byť aj vo štvrtok.

Nateraz to teda vyzerá, že Ostrov a jojkárska reality novinka Návštevníci by sa mali obísť. Joj by 6. septembra mohla vrátiť podľa prvých plánov jej úspešný komediálny seriál z uplynulej jari – Naši, a to s novou druhou sériou. Bežať by mal aj vo štvrtky. Po Ostrove avizoval líder v prvých plánoch nové časti Dobré vedieť!.

Čítať viac...
Nahor