Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvrdý boj medzi televíziami hneď po Novom roku: Markíza útočí na štart seriálovej novinky Joj!

Boj medzi televíziami začne od prvých dní nového roka.

Je to už niekoľko rokov, čo Markíza ani Joj nevyčkávajú na nástup obchodne atraktívneho obdobia a hneď od začiatku roka vyťahujú premiérové programy a novinky. Joj takto spoločne s novým komediálnym seriálom Prázdniny uvedie aj spoločne s Českou televíziou koprodukčnú kriminálnu minisériu Svět pod hlavou, ktorá už pozná dátum štartu.

ČT a Joj seriál po prvýkrát uvedú hneď v pondelok 2. januára 2017 po ôsmej večer, naša televízia nasadzuje novinku od 20:30. Čeliť britom bude nečakanej konkurencii, keď Markíza len dva mesiace od premiéry znovu vytiahne Vianočný Kameňák a pokúsi sa ním nový seriál Joj zatlačiť. S premiérou uhral Kameňák 5 vysoký rating 13,3 % a podiel až 33,7 %, vysielal sa koncom novembra. Pri filme ide o mimoriadne skoré nasadenie reprízy, Markíza však už pri Kameňáku 4 neplytvala časom a v krátkom rozpätí ho nasadila hneď niekoľkokrát.

Čítajte viac: Podrobnosti o seriáli Svet pod hlavou

O seriáli Svet pod hlavou
Hlavný hrdina Filip Marvan upadá do bezvedomia po tom, čo ho zrazí auto a prebudí sa v nemocnici v roku 1982. Filip stretáva svojich rodičov, niekoľko mesiacov predtým, než sa má narodiť. Stretáva svojho otca, ktorého si pamätá už len ako zlomeného muža, ktorý predčasne ukončil svoj život. Na pozadí pátrania po tom, čo jeho rodine dramaticky zmenilo život, musí riešiť prípady v období 80. rokov. Každý diel rieši samostatný prípad.

Čítať viac...
Nahor