Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Tvrdá rana pre Rozborila: Podľa ankety mu neverí vyše 95 % ľudí!

Toto asi nečakal. Napriek tomu, že jeho popularita rastie smerom z miest na vidiek, na internete má masívnu fanúšikovskú základňu, ktorá s ním žije každý deň. Z internetovej ankety však vyšiel s drvivou porážkou.

Najväčšie bulvárne portály s pravidelnosťou prinášajú ku svojim článkom ankety. Mnohokrát býva názor návštevníkov nejednoznačný, no v prípade ankety, ktorú priniesol k článku o Vilovi Rozborilovi portál Topky.sk, išlo až o príliš jednoznačný výsledok.

Portál priniesol článok o jednom z neuskutočnených príbehov Modrého z neba, sťažovala si jeho aktérka Miriama. Štáb mal podľa nej prerušiť výrobu príbehu bez toho, aby ju informoval. Posťažovala si aj na prístup samotného moderátora, ktorý má podľa Miriam dve tváre. Mal sa sa ju snažiť v neprítomnosti kamier rozplakať, keď sa mu to podarilo, rýchlo mal volať štáb. Taktiež sa podľa jej slov choval chladne, no len do momentu, kým sa nezapli kamery. Rozboril na jej slová reagoval tým, že Miriama sama poslala mail produkcii, v ktorom sa ospravedlňuje, že nepomenovala pravé dôvody uskutočnenia príbehu a to mal byť dôvod, prečo výrobu príbehu prerušili. Zároveň mala Miriama v mailoch práve vyzdvihovať prístup štábu aj Vila.

Na záver článku priniesol portál anketu, v ktorej sa opýtal: „Veríte tomu, že Vilo Rozboril má dve tváre?“ Výsledok ankety bol pre moderátora viac než nepríjemný, keď až 96 % hlasujúcich odpovedalo „áno“. Celkovo sa pri tom do ankety zapojilo vyše 17 000 návštevníkov. Napriek tomu počet fanúšikov moderátora na Facebooku získal vystúpal v krátkom čase vyše 170-tisíc. S Modrým z neba dosiahol raz taký výsledok.

Čítať viac...
Nahor