Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Tvorcovia Zúfalých manželiek prichádzajú s Prefíkanými slúžkami

Joj dnes vyskúša do prime-time nasadiť akvizičnú komediálnu drámu Prefíkané slúžky a to priamo na 20:30. V dvoch častiach za sebou.

Seriál káblovej televízie Lifetime má 13 častí, pričom už teraz je jasné, že bude pokračovať druhou 13-dielnou sériou. Televízia ho označila za svoj najrýchlejšie rastúci seriál, ktorý tak ako celá televízia  cieli hlavne na ženského diváka. Lifetime si seriál nechala vyrobiť u tvorcov Zúfalých manželiek. Tvorcami a výkonnými producentami seriálu sa stali Marc Cherry a  Eva Longoria, ktorí sa podieľali aj na výrobe „Zúfaliek“. Prefíkané slúžky, v origináli Devious Maids, vychádzajú z predlohy mexickej série Ellas son la Alegría del Hogar pričom tvorcovia veľkú spojitosť aj so Zúfalými manželkami.

O seriáli / text TV JOJ

So štyrmi atraktívnymi slúžkami s koreňmi v Mexiku zažijete vrtochy snobských amerických zamestnávateľov, ale aj to, ako sa pomocníčky v domácnosti vyrovnávajú s každodennými povinnosťami.

Nový seriál odhaľuje osudy slobodnej matky Rosie, talentovanej speváčky Carmen, obetavej Zoili a inteligentnej Marisol, ktoré snívali o práci v bohatých rodinách v Beverly Hills. Osobité stvárnenie štyroch unikátnych charakterov, ktoré sú príliš sexy na to, aby unikli manželom svojich zamestnávateliek v kombinácii so záhadnou a brutálnou vraždou, vyvolá mnoho otázok a rozohrá rafinovanú hru.

Čítať viac...
Nahor