Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár znie povedome raketovo rástla, predbehla už aj Hornú Dolnú! Prepísala rekord

Chladnejšie počasie zahnalo ľudí späť pred televízory, silnejúcej Tvojej tvári priniesli nový rekord.

Tvoja tvár znie povedome sa už postupne doťahuje aj na najsledovanejší program ostatných dvoch sezón. Napriek svojej dĺžke totiž dokázala minulý týždeň na diaľku pokoriť aj Hornú Dolnú.

Tvoja tvár znie povedome v šiestom kole dosiahla svoj absolútny rekord, keď ju malo sledovať až 16,3 % divákov pri vysokom podieli 44,9 %. V celkovom počte ju sledovalo až 771-tisíc divákov. Šou tak uhrala výkon, aké bežne v tejto sezóne získava práve Horná Dolná, a to pri výrazne kratšej minutáži. Komediálny seriál minulý týždeň klesol v ratingu na 15,1 %, v priemere sa hýbe okolo 16 %. Jeho rekord tretej série je 16,9 %.

Joj napriek valcujúcej Markíze neprepadla. Premiéra Novembrový muž to narozdiel od predchádzajúceho RoboCopa ustála, keď ju malo sledovať 7,3 % divákov s podielom 18,9 %.

Medzi menšími Kutyil šiel pod šestku, film Absolventka na Plus sa dostal nad 4 %. Film Navždy a ďaleko na Doma uhral pod 4 %, Dajto so snímkou Lara Croft – Tomb Raider: Kolíska života padlo pod trojku. CSI New York na Wau sa hýbalo medzi 1 – 2 %.

Podvečer sa reprízová Horná Dolná dostala pod 26 %, Nové bývanie uhralo 16 %. Televízne noviny atakovali 32 %, Noviny získali share 25,5 %.

Čítať viac...
Nahor