Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár znie povedome prvýkrát padla, klesla na dno z predošlej série! Joj ju s kinopremiérou dotiahla

Tvoja tvár prvú nedeľu neudržala úroveň, okolo ktorej sa hýbala od štartu série, atakovala pritom najhorší výkon šou v jej histórii.

Tvoja tvár znie povedome sa vo svojej štvrtej sérii dosiaľ dokázala hýbať stabilne pod úrovňou deviatich ratingov, čo však prvú októbrovú nedeľu už neplatilo. Šou medzitýždenne stratila rating, keď si ju pozrelo 7,7 % divákov, v podieli to predstavovalo hodnotu 24,8 %. Ratingovo pritom šou zaznamenala svoj druhý najhorší výkon vôbec od spustenia v roku 2016. Doterajším minimom Tvojej tváre je paradoxne finále tretej série z jari 2017, kedy šou nečakane padla na 7,6 %. Prechádzajúce semifinále malo o rating viac.

Joj sa prvýkrát v tejto sezóne Tvojej tvári priblížila s kinopremiérou, tentokrát uviedla jeden z highlightov Sedem statočných, ktorých malo sledovať 7,1 % divákov s podielom cez 23 %. Všeobecne však platí, že sa filmom v tejto sezóne nedarí, ukazuje to ako znížený víkend premiér Joj v nedele oproti iným sezónam tak aj slabé výkony Markízy s filmami v soboty, kde je pravidelne podpriemerná či dokonca prepadáva. Celkovo si Tvoja tvár znie povedome pozrelo pod 430-tisíc divákov, film Sedem statočných prekvapivo nebol ďaleko, keď prekročil hranicu 400-tisíc divákov.

Medzi menšími najvyššie vyskočili Ministri na Plus s podielom pod 7 %, komédia Neserte nám pestúnku uhrala okolo 4 %. Prenasledovaný na Dajto šiel pod túto hranicu, Ľúbostný list na Doma získal 3 %. Myšlienky vraha sa na Wau hýbali nad 2 a 3 %.

Podvečer Susedia získali podiel 19,5 %, Nové bývanie atakovalo 21 %. Televízne noviny uhrali share pod 27 %, Noviny šli pod 24 %. Spolu mali cez 580-tisíc divákov, Televízne noviny takmer 535-tisíc.

Čítať viac...
Nahor