Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár znie povedome prichádza po veľkých šou s novinkami: Nepôjde naživo, nikto nevypadáva!

Čaro priameho prenosu bude v novinke Markízy chýbať.

Po celebritných šou programoch ako Let´s Dance či Tanec snov sa diváci dočkajú v novej šou Tvoja tvár nie povedome viacerých noviniek. Po prvýkrát budú súťažiaci proti sebe bojovať spevom a prezliekať sa za známe osobnosti, a to všetko bez stresu z priameho prenosu.

Markíza sa totiž rozhodla šou Tvoja tvár znie povedome predtáčať. Prvý diel, ktorý do vysielania nasadí v nedeľu 6. marca, by mala vyrábať už túto nedeľu večer. Šou bude vznikať v priestoroch bratislavskej Incheby, odkiaľ zvykne svoje veľké projekty vysielať najmä Joj.

Zaujímavosťou tejto šou je, že súťažiaci v nej nevypadávajú. Aj preto si Markíza mohla dovoliť šou predtáčať. Účinkujúci bojujú o body, ktoré získavajú od poroty ale aj od svojich súperov. Na konci každého vydania je zostavený rebríček, no súťažiaci sa nevyraďujú, body si zbierajú až do predposledného týždňa. Tá štvorica osobností, ktorá sa po sčítaní bodov umiestni na prvých priečkach, sa dostáva do finále.

Šou Your Face Sounds Familiar je postavená na známych osobnostiach, ktoré každý týždeň vystupujú v roli iného známeho speváka. Za koho sa prezlečú a akú pieseň odspievajú, si nevyberajú sami, ale žrebujú si to v priamom prenose. Rôznych umelcov premieta prístroj podľa databázy, spevák o “svojom osude” v ďalšom kole rozhoduje stlačením tlačidla. Celebrita pri tom môže dostať akúkoľvek pieseň od akéhokoľvek speváka, ktorý sa nachádza v databáze prístroja. Môže ísť o mladého či staršieho umelca, dokonca nebohého a taktiež speváka opačného pohlavia. Známa osobnosť musí nielen odspievať pieseň umelca, ktorého si vyžrebovala, ale aj ho napodobniť.

Moderovať slovenskú verziu šou bude Martin “Pyco” Rausch. Porotcami sa stanú Mário „Kuly“ Kollár, ktorého exkluzívne odhalil portál Mediaboom.sk, Zuzana FialováDano Dangl. Súťažiť budú Helena Krajčiová, Emma Drobná, Andrej BičanŠtefan Skrúcaný, Michaela Čobejová, Barbora Švidraňová, Lukáš Adamec či Viktor Vincze. Moderátorom je Martin “Pyco” Rausch.

Čítať viac...
Nahor