Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár znie povedome drží vysoký podiel na úrovni Hornej Dolnej! Dvíhajú sa Televízne noviny

Joj voči silnej šou Markízy nadchádza správnu filmovú konkurenciu, dokáže uhrávať slušné výkony.

Tvoja tvár znie povedome už podobne ako v závere tretej série Horná Dolná v dôsledku teplého počasia ratingovo klesla. Napriek tomu však drží vysoký podielový nárast, keď sa tretí týždeň po sebe suverénne prehupla cez 40 %. Siedme kolo malo sledovať 14,4 % pri podieli až 42,1 %. Podobný rating uhrala vo finále série na začiatku týždňa Horná Dolná, rovnako podobný s komediálnym seriálom je aj share. Medzitýždenne šou klesla o necelé dva ratingy, v podieli stratila menej než tri body.

Joj napriek valcujúcej Markíze s filmami neprepadáva. Až na neúspech s RoboCopcom sa drží nad hladinou, ostatnú premiéru 22 minút malo sledovať 7,6 % divákov s podielom 19,6 %. Pozíciu Joj Group posilnila Plus, keď film Jedine ona šiel cez 6 %. Televízia tak dokáže voči silnej Markíze podobne ako v pondelky alternovať. Dome ani Dajto sa v nedeľu príliš nedarilo, dva diely Titanicu sa hýbali okolo 2,5 a dvoch percent, film G. I. Joe šiel cez trojku. Wau prestáva fungovať kriminálka CSI New York, dostala sa na podiely pod 1 a takmer 1,5 %.

Podvečer bola opäť silná reprízová Horná Dolná s podielom 27,5 %, už o týždeň začne televízia reprízovať reprízové časti. Nové bývanie sa tesne dostalo nad 18 %. V posledných dňoch vedia Televízne noviny častejšie zdolať podielovú 30-tku, v nedeľu sa dokonca ťahali až k 34 %. Noviny majú slabšie obdobie, šli cez 22 %.

Čítať viac...
Nahor