Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár znie povedome definitívne potvrdená: Poznáme dátum štartu tretej série!

Počas náročnej jari bude Markíze pomáhať aj vlaňajšia istota.

Tvoja tvár znie povedome sa tretiu sezónu po sebe stane ťažiskovým projektom Markízy. Kým tá oficiálne novú sériu pre túto jar ešte nepotvrdila, v zákulisí sa o nej hovorí dlhodobo, pričom televízia finišuje s prípravami.

Tretia séria sa totiž už čoskoro dostane na obrazovku. Bez prekvapení by mala obsadiť nedeľný prime-time, v ktorom zvedie avizovaný súboj s historickou detektívkou 1890. Tú už Joj intenzívne promuje vo vysielaní, mesiac pred štartom komunikuje aj termín spustenia.

K téme: Zostava tretej série Tvojej tváre sa už črtá: Nakrúcanie čoskoro, pribudli ďalšie mená!

Oba projekty pritom odštartujú v rovnaký deň, Markíza už informovala klientov, že so štartom Tvoja tvár znie povedome ráta v nedeľu, 5. marca. Spustí ju tak v rovnakom termíne ako vlani prvú sériu, ktorá zožala mimoriadny úspech.

Tvoja tvár znie povedome je jeden z hlavných projektov, na ktoré aktuálne Markíza vsádza v snahe navýšiť sledovanosť. Počas ostatných týždňov v nedeľu zaostáva za reláciou V siedmom nebi, s Tvojou tvárou sa bude chcieť dostať do vedenia. Výkonnosť celebritnej šou bude o to dôležitejšia, že Markíze nevychádza tento týždeň, ktorý mal byť naštartovaním jarných úspechov. Neujala sa ani jedna z troch noviniek, ktorá mala v najbližších týždňoch obsadiť dôležité sloty.

Čítať viac...
Nahor