Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár znie povedome čaká prvé vyraďovanie! Ako bude semifinále vyzerať?

Mimoriadne úspešná šou Markízy ide v prvej sérii do finále, dnes prebehne jediná eliminácia osobností.

Tvoja tvár znie povedome sa končí. Markíza pripravila šou v poslednom týždni špeciálne nastavenie v dôsledku blížiacich sa Majstrovstiev sveta v hokeji, a aby sa budúcu nedeľu vyhla zápasu Slovákov, dve záverečné vydania šou vysiela nárazovo.

Semifinále Tvojej tváre prebehne už dnes, pričom jeho súčasťou už bude aj vyraďovanie. Osem týždňov súťažili o body porotcov ale aj svojich rivalov všetci súťažiaci, no tentoraz niektorých čaká posledné vystúpenie v šou. Polovica osobností v semifinále totiž vypadne. Finále ráta len so štvoricou súťažiacich, ktorí sa budú snažiť získať prvé víťazstvo šou Tvoja tvár znie povedome.

Vyraďovanie pritom prebehne na základe semifinálového kola ale aj všetkých predošlých. Osobnosti každý týždeň zbierali od porotcov ale aj súťažiacich kolegov body, ktoré v semifinále po prvýkrát využijú. Tá štvorica osobností, ktorá sa po sčítaní všetkých bodov umiestni na prvých priečkach, ide do finále.

Finálová zostava sa už pritom začína črtať. Pravidelne sa na najvyšších priečkach umiestňuje Barbora Švidraňová, poväčšinou vysoko bodujú aj Lukáš Adamec či Viktor Vincze, body vo veľkom zbierala aj Emma Drobná a v posledných kolách sa vyšvihol Štefan Skrúcaný.

Tvoja tvár znie povedome s blížiacim sa finále graduje aj v sledovanosti. Uplynulú nedeľu s ôsmym kolom dosiahla absolútny rekord, keď ju celkovo sledovalo až 806-tisíc Slovákov a v komerčnej cieľovke dosiahla rating až 16,6 % s podielom 45 %. So semifinále pôjde jediný raz mimo svoju overenú nedeľnú pôdu, čo by jej prekážať nemalo. Minulú jeseň streda výrazne svedčala šou Česko Slovensko má talent.

Premeny 9. kola – semifinále
Barbora Švidraňová – Freddie Mercury
Lukáš Adamec – Susan Boyle
Viktor Vincze – Nicki Minaj
Štefan Skrúcaný – Karol Duchoň
Emma Drobná – Miley Cyrus
Helena Krajčiová – Shania Twain
Andrej Bičan – Sandokan
Michaela Čobejová – Boy George

Čítať viac...
Nahor