Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár znie povedome aj druhú nedeľu vysoko! Bodovala mimoriadna diskusia, rástli TN-ky

Druhú nedeľu po sebe Markíza boduje, pomáha jej k tomu opäť povolebné dianie a tiež nová celebritná šou.

Tvoja tvár znie povedome trafila do čierneho. Nová šou Markíze výrazne zafungovala aj na druhýkrát, keď medzitýždenne stratila menej než rating a dosiahla 13 % a podielom 37,3 %. Šou si tak udržala väčšinu divákov zo štartu. Opäť jej k úspechu mohli dopomôcť Televízne noviny, ktorým sa po voľbách najmä v nedeľu darí. Vyskočili až pod 13 ratingov s podielom pod 35 % a pritiahli tak k Markíze divákov ešte pred hlavnou šou.

Správam mohla pomôcť aj mimoriadna diskusia Markízy s predstaviteľmi parlamentných strán. Televízii nahralo do karát doslova turbulentné dianie posledných dní na politickej povolebnej scéne, debata dosiahla takmer 8 ratingov s podielom až cez 36 %. Mnohí diváci sa k relácii dostali až od druhej polovice, nemálo si diskusiu našlo neskôr v archíve.

Joj túto nedeľu ponúkla asi najslabšiu konkurenciu voči Tvoja tvár znie povedome. Snímka Bojovníci severu sa dostala pod 17 podielov. Už o týždeň odvysiela premiéru Medzi vlkmi. Noviny uhrali podiel 25 %. Kolonáda sa opäť udržala nad svojou kľúčovou hranicou, keď ju celkovo malo sledovať vyše 410-tisíc divákov s podielom 17,4 %, v 12 – 54 šla tesne cez desiatku. Podvečer sa prekvapivo s neúspechom vrátilo Nové bývanie, ktoré sa dostalo nad trinástku, Horná Dolná narástla pod 29 %.

Medzi menšími večer zafungoval najviac film Dajto Ťažko ho zabiť s podielom pod 6 %, Pomsta hriešnica na Doma uhrala okolo 4 %, Noc v múzeu 2 na Plus šla pod túto hranicu.

Čítať viac...
Nahor