Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár znie povedome a Hlas Česko Slovenska v roku 2017: V ktorej sezóne sa objavia?

Obe šou sa budúci rok dočkajú ďalšieho ročníka.

Nová šou Tvoja tvár znie povedome sa pre celý tento rok stala hlavným veľkým programom Markízy. Televízia priniesla rovno jej dva ročníky, pričom zainvestovať sa chystá aj do budúceho roku. Opäť bude mať totiž veľké šou v oboch sezónach, v roku 2017 si už ale Tvoja tvár podelí miesto s tretím ročníkom speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska. Tá sa na obraz vráti po trojročnej pauze.

Zatiaľ nie je známe, ktorá šou sa dostane do vysielania ako prvá, no veľa môžu naznačiť už najbližšie týždne. Markíza podľa našich informácií už teraz hľadá súťažiacich pre tretiu sériu Tvoja tvár znie povedome, keď má oslovovať potenciálne osobnosti. V súčasnosti by mala ideálny čas na dohadovanie súťažiacich do jarnej edície šou.

Ktorá šou pôjde na obraz prvá, veľa napovie aj samotný Hlas Česko Slovenska. Ten sa v rokoch 2012 aj 2014 vysielal v jarnej sezóne, s čím bolo spojené skoré ohlásenie kastingov ešte v októbri, resp. novembri predošlého roka. Do vysielania sa šou následne dostala vo februári a marci.

Zaujímavosťou je, že Markíza zatiaľ komunikuje novú sériu Hlasu iba za Slovensko. V Česku nebola šou pre budúci rok ani ohlásená. Markíza aj Nova sa v posledných sezónach prestávajú spájať v projektoch, často síce vyrábajú rovnaké formáty, no samostatné verzie vo vlastnej réžii. V minulom roku to ale neplatilo o Superstar, ktorú televízie opäť pripravili spoločne.

Čítať viac...
Nahor