Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár valcovala so semifinále ako v nedeľu! V siedmom nebi a Liga majstrov blízko seba

Jarný hit Markízy problém s mimoriadnym nasadením v stredu nemal.

Tvoja tvár znie povedome uspela aj so semifinále, ktoré prebehlo netradične v stredu. Z nedele si preniesla väčšinu divákov, keď mala uhrať rating až 14,3 %. Oproti poslednej nedeli je to síce pokles o vyše dva ratingy, pri obrazovke však sedelo menej divákov, nakoľko podiel ostal takmer nehybný na úrovni 44,6 %. Do finále postúpili Barbora Švidraňová, Lukáš Adamec, Štefan Skrúcaný a Viktor Vincze, ktorý dostal v semifinále bohatú bodovú injekciu. V poslednom kole šou budú spievať aj nepostupujúci súťažiaci, avšak už nesúťažne v duetoch.

V tvrdej konkurencii zábavy kleslo V siedmom nebi, ktoré medzitýždenne stratilo približne jeden a pol rating. Celkovo ho sledovalo 5 % divákov s podpriemerným podielom pod 14 %. Uberala mu aj Liga majstrov, ktorá si napriek Tvojej tvári získala veľkú pozornosť divákov s ratingami pod 5 % a podielmi pod 13 a takmer 15 % v komerčnej cieľovke.

Medzi menšími bola večer najvyššie Plus, Profesionáli jej vyskočili až nad 9 %, Ohňová búrka šla pod štvorku. V tesnom závese len o desatinu nižšie bola Smrtonosná zbraň 4 na Dajto, Monk na Doma uhral podiely 4,5 a tesne nad 3 %. Telenovela Kúsok zo mňa s prvou časťou atakovala 3 %. Wau sa aj v ťažkom konkurenčnom prostredí oproti utorku dvihli kriminálky, Vtierka Castle aj CSI Las Vegas šli nad 2 %.

Podvečer sa rozdiel zväčšuje v prospech Joj. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa už ťahala k 24 %, Búrlivé víno kleslo pod 17 %. Reprízové Rodinný prípady o 16-tej tentokrát dosiahli totožný rating ako nová časť vinárskeho seriálu lídra. Televízie mali ratingovo vyrovnané hlavné spravodajstvá, Televízne noviny v podieli podliezli 29 %, Noviny šli na 26,5 %.

Čítať viac...
Nahor