Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár v druhý týždeň napodobnila čísla z úvodu, do konca nevydržala ani polovica divákov! Na telo neuspelo

Dĺžka šou poriadne ubližuje, diváci už v nedeľu nie sú ochotní ostávať pred pracovným pondelok pri televízii do noci.

Tvoja tvár znie povedome pokračovala so svojou štvrtou sériou na podobných číslach ako v jej úvode. Ratingovo klesla len minimálne, keď si druhé kolo šou pozrelo 8,5 % divákov s podielom 28,5 %. Opäť programu ublížila dĺžka, keď trval až blízko pol dvanástej, pričom z divákov, ktorí šou sledovali v prvej hodine, neostala do konca ani len polovica. Celkovo šou malo sledovať vyše 455-tisíc divákov. Joj konkurovala filmovou premiérou Jason Bourne, dosiahla vlažný výkon ratingom 5,6 % a podielom 18,6 %.

Na menších staniciach sa opäť darilo repríze Ministrov v slote Profesionálov, keď šla pod 8 %, nasledujúci film na Plus Sexi 40 dosiahol podiel pod 5 %. Salt na Dajto prekročil päťku, film Srdcu nerozkážeš na Doma sa dostal pod 3 %. Wau s Myšlienkami vraha uhrala podiel pod 3, Tajomstvá a lži sa už hýbali len medzi 1 – 1,5 %.

Počas dňa sa do stabilného nedeľného programu Markízy vrátila politická diskusia Na telo, ktorú po novom moderuje Michal Kovačič. Relácii sa pri jej návrate nedarilo, uhrať mala podiel iba 14,5 %. Celkovo ju videlo vyše 145-tisíc divákov, O 5 minút 12 na Jednotke si pozrelo viac, takmer 185-tisíc divákov.

Podvečer Susedia získali podiel len okolo 16 %, Nové bývanie zas okolo 17 %. Televízne noviny šli na 23,5 %, silnejšie boli Krimi s podielom cez 25 %, Noviny naživo z Banskej Bystrice vrámci Jojky v meste podliezli 24 %. Celkovo si ich pozrelo vyše 560-tisíc divákov, Televízne noviny takmer 435-tisíc.

Čítať viac...
Nahor