Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár už nevalcuje, prvýkrát prehrala! Talent s najlepším výkonom roka

Markíze sa nedarí napodobniť úspech šou z jari, Joj vyšiel risk s nasadením jej ťaháku na nedeľu.

Tvoja tvár znie povedome zaznamenáva v druhej sérii negatívne rekordy a aktuálne si pripisuje ďalší. Túto nedeľu sa vôbec po prvýkrát nestala najsledovanejším programom nedele, pričom v celkových číslach našla premožiteľa aj priamo vo svojom konkurentovi. Tentoraz sa na čelo nedele dostali obe relácie o počasí a z nespravodajských programov vyhrala deň šou Česko Slovensko má talent. Tá dosiahla najlepší výkon série ratingom 10,9 % a podielom 27,1 %. Oproti minulému týždňu, kedy obe nedeľné šou stlačil hokej, výrazne rástla o vyše dva ratingy.

O svoju suverenitu prišla Tvoja tvár znie povedome, ktorá si ale taktiež medzitýždenne polepšila. Dvihla sa o menej než dva ratingy na výkon 10,5 % a podiel 31 %. Vrátila sa tak nad obe kľúčové hranice. Doktor Martin šiel pod 15 a 12 % v cieľovkách 12+ a 12 – 54.

Podvečer Horná Dolná dosiahla share pod 26 %, Nové bývanie 16,5 %. Televízne noviny uhrali podiel pod 29 %, Noviny atakovali 25 %. Menšie stanice priveľmi nevyskakovali, Matrix na Dajto ešte uhral 5,5 %, Rodinné hriechy na Doma šli na 4 %, Lavalantula na Plus len na 3,5 %.

Čítať viac...
Nahor