Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár, talentový trailer, nové Milujem Slovensko či ukážky z Ministrov: Kampane na hlavné ťaháky jesene vrcholia!

Pozrite si, ako televízie lákajú na ich septembrové programy.

Už iba týždeň ostáva ako do konca letných prázdnin tak nástupu jesenných štruktúr. Všetky televízie sú už pripravené na zahájenie najdôležitejšej časti roka, v ktorej sa pri obrazovkách stretáva najviac divákov, ktorých sa budú snažiť televízie osloviť.

Hneď skraja septembra odštartujú prakticky všetky kľúčové programy, a tak kampane na každý z nich pomaly vrcholí. RTVS už v prvých záberoch novej upútavky ukázala, ako bude vyzerať vynovené Milujem Slovensko s novými moderátormi ale aj upraveným štúdiom. Siedmu sériu štartuje Jednotka v piatok 7. septembra.

Minulý týždeň Markíza nasadila do vysielania štvoricu spotov na Tvoja tvár znie povedome, ktorú tak promuje o čosi neštandardnejšie ako pred tým. V minulosti zvykla pripraviť jeden veľký spot, v ktorom predstavila tváre aktuálnej série, teraz rovno štyrom najatraktívnejším celebritám venovala vlastný spot a zvyšných štyroch súťažiacich prezentuje v spoločnej upútavke. Tvoja tvár znie povedome 4 odštartuje v nedeľu 9. septembra, televízia tak má na promo ešte dva týždne.


O týždeň skôr stihne svoj štart hlavná šou Joj Česko Slovensko má talent. Tá tak svoje promo už vrcholí, a to nasadením tradičného talentového traileru, ktorý pripravuje pred začiatkom každej série pravidelne. Opäť tak v ňom naznačuje, aké vystúpenia na divákov čakajú. Joj v poradí siedmy Talent odštartuje už túto nedeľu 2. septembra, od ďalšieho týždňa však s Tvojou tvárou nepobeží. Joj bude následne vysielať Česko Slovensko má talent v soboty, pričom výnimočne sa objaví aj v utorok.

Stane sa tak v utorok 4. septembra, kedy Markíza spustí svoj nový ženský seriál Sestričky. Televízia už na konci minulého týždňa nasadila k seriálovej novinke aj ďalší spot, v ktorom odhaľuje viac zo samotného deja seriálu. Sestričky budú mať talentovú konkurenciu iba pri štarte, následne proti nim pobeží štvrtá séria Našich.

Rovnako v spomínaný utorok 4. septembra odštartuje aj ďalšia seriálová novinka sezóny, a to komediálny seriál Joj Ministri. Z toho televízia pred štartom zverejnila hneď niekoľko ukážok na sociálnych sieťach, kde sa dočkali aj prvej odozvy, najsledovanejšie videá na Youtube pred štartom dosiahli 50 – 70-tisíc videní. Seriálu bude patriť druhé večerné pásmo okolo 22. hodiny.


O deň neskôr sa do vysielania dostane tretia, posledná jesenná seriálová novinka, komediálna séria Joj Soma mama. Aj v tomto prípade už promo na tento projekt vrcholí, a to nasadením hneď niekoľkých kratších teasrov spoločne s dlhou upútavkou. Seriál sa bude vysielať v stredy od 5. septembra, konkurenciu mu budú tvoriť premiéry Dobre vedieť na Markíze.

Markíza už intenzívne promuje ako návrat Oteckov tak Hornej Dolnej a aj nových častí Susedov. Všetky programy sa vrátia od nasledujúceho týždňa vo svojich pravidelných časoch – Oteckovia od pondelka do piatka o 18. hodine, Susedia od pondelka 3. septembra o 20:30 a v rovnakom čase Horná Dolná od štvrtka 6. septembra.

Čítať viac...
Nahor