Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár sa nečakane prepadla, priblížila sa 1890! Tajné životy dokázali vyhrať večer, mali najviac divákov

Šou Markízy túto nedeľu stratila divákov, rovnako ako kriminálka Joj padla pod osem ratingov.

PIATOK: V piatok na čele Joj, uspela s najnovšími Básnikmi! Farma porástla
SOBOTA: Zem spieva vo finále bodovala, porazila aj silné premiéry Markízy a Joj!

Tvoja tvár znie povedome pozornosť divákov už neudržala. So šiestym kolom stratila medzitýždenne vyše rating, keď spadla na hodnotu 7,8 % a podiel 24,8 %. Priblížila sa tak v celkových číslach seriálu 1890, ktorý oproti minulej nedeli mierne klesol a uhral rating 7,4 % a podiel 18,7 %. Tajné životy sledovalo okolo 5 % divákov pri podieli vyše 12 %, v univerzálnej cieľovke share prekročil 18 %. V 12+ bol pritom seriál v celkovom počte divákov víťazom večerného súboja.

V rámci víkendovej sledovanosti sa najvyššie dostala česká komédia Ako básnici čakajú na zázrak, ktorá v piatok na Joj dosiahla rating 8,2 %. Porazila tak aj spravidla sledovanejšiu nedeľnú ponuku všetkých televízií. V 12+ zas bolo najsilnejším programom víkendu mimo spravodajských relácií jednoznačne finále Zem spieva, sledovať ho malo 583-tisíc divákov.

Z ďalších staníc v nedeľu film Zase ona! na Plus tesne prekročil 6 %, Transformers 3 na Dajto uhrali 4,5 %. Výkupné na Doma o málo prekročilo 4 %, CSI New York sa hýbala okolo 3 a až pod 5 %.

Reprízová Horná Dolná podvečer podliezla 22 %, Nové bývanie Dizajn prekročilo 20 %. Televízne noviny oproti predošlým dňom porástli na podiel cez 26 %, Noviny nestačili s výkonom pod 24 %.

Čítať viac...
Nahor