Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár láme nedeľný súboj pre seba, 1890 odskočila! Joj späť lídrom prime-time celého týždňa

Zábava začína mať na detektívkou prevahu.

PIATOK, SOBOTA: Farma v piatok s rekordom jari, Joj bodovala so sobotnou premiérou! Dvojníci Markíze vybuchli

NEDEĽA: Tvoja tvár znie povedome sa usádza v čele nedeľného duelu. Celebritná šou síce nestačí na vlaňajšie výkony a definitívne sa vzdialila aj podielovej tridsiatke, pre Markízu však dosahuje nadpriemer. V piatom kole ju malo sledovať 8,9 % divákov a podiel sa dostať na 27 %. 1890 potvrdilo minulotýždňovú stratu, keď nerástlo ani mimo konkurencie silného futbalu. Jeho rating mal dosiahnuť 7,6 % s podielom 19,3 %.

Čítajte aj: Tvoja tvár je v polovici sezóny: Markíza sa s ukončením poponáhľa, poznáme dátum finále tretej série!

Operácia Zlomený šíp na Plus šla pod 6 %, Dosť! na Doma aj Transformers: Pomsta porazených atakovali 5 %. Kriminálka CSI New York sa hýbala pod 3 a 4 %.

Podvečer Horná Dolná spadla s podielom cez 18 %, Nové bývanie 18 % podliezlo. V súboji spravodajstiev vyhrali o málo ratingovo Noviny, v podieli získali vyše 24 %, Televízne noviny zas 25,5 %.

Po vyrovnanom predchádzajúcom týždni sa späť do čela prime-time dostala Joj. Jej priemerný podiel mal činiť 21,5 %, Markíza mala zaostať s hodnotou 20,8 %. Rovnaký priemer dosiahla aj celodenne, kde Joj odskočila o viac ako štyri a pol podielového bodu.

Čítať viac...
Nahor