Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár je v polovici sezóny: Markíza sa s ukončením poponáhľa, poznáme dátum finále tretej série!

Televízia zareaguje na najsledovanejšiu športovú udalosť na Slovensku, do finále šou ostáva pár týždňov.

Tvoja tvár znie povedome pobeží v tretej sérii už len mesiac. Napriek tomu, že ju čaká ešte šesť kôl a odvysielané boli dosiaľ len štyri, zbehne do svojho finále v krátkom čase, keď ju Markíza stihne ukončiť ešte v apríli.

Celebritná spevácka šou na Markíze vyvrcholí presne o mesiac, keď je finále 3. série naplánované už na nedeľu 30. apríla. Tento skorý dátum stihne Markíza vďaka tomu, že rovnako, ako v prvej sérii, zhustí nasadenie Tvojej tváre v posledný týždeň.

Markíza totiž plánuje takisto ako minulú jar v posledný týždeň šou odvysielať až dve kolá. Opäť totiž semifinále presúva z nedele na stredu, prebehne 26. apríla. Televízia tak na jeden týždeň vystrieda Chart Show. Zaujímavosťou je, že po Tvojej tvári, napriek jej neskorému koncu po 23. hodine, plánuje Markíza zaradiť podľa prvých plánov Farmu. Tú pritom v stredy aktuálne nevysiela, zmeniť to však chce už od polovice apríla. Zatiaľ ju pritom v ostatné dni avizuje v rovnakom nasadení, zvyšuje tak jej intenzitu z piatich na šesť častí v týždni.

Urýchlený záver šou Tvoja tvár znie povedome má priamy súvis s každoročne mimoriadne sledovanosťou športovou udalosťou – Majstrovstvami sveta v hokeji. Slovenská reprezentácia totiž presne týždeň po finále Tvojej tváre nastúpi v nedeľu 7. mája o 20:15 na zápas s Lotyšskom.

Čítať viac...
Nahor