Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár ani 1890 veľkonočný nárast neudržali! Markíza a Joj ďalší týždeň v prime-time vyrovnané

Televízie si navzájom dýchajú na chrbát, ďalší týždeň po sebe dosiahli totožný výsledok v prime-time.

PIATOK, SOBOTA: Jednotka so zábavou boduje: Záhady tela odštartovali úspešné, Čo ja viem v piatok lídrom!

NEDEĽA: Nedeľné programy komerčných staníc nárast spred týždňa nezopakovali. 1890 sa vrátilo k hranici siedmich ratingov, keď ju prekročilo len tesne a v podieli uhralo vlažných vyše 17 %. Tvoja tvár znie povedome sa zas vrátila k osmičke, o pár desatín ju prekročila a podielovo dosiahla vyše 24 %. Potvrdzuje tak veľký odskok od minulých dvoch sérií. Jediné, ktoré dokázali medzitýždenne ešte podrásť, sú Tajné životy. Ich rating u mladých stúpol na 5,5 % s podielom okolo 13 %, v univerzálnej cieľovke share tesne prekročil 19 %.

Z menších staníc Next na Plus šlo tesne cez 7 %, Likvidátor na Dajto sa dostal pod 6 %. Únos na Doma uhral 4 %, Wau sa so CSI New York hýbala medzi 2 –  3 %.

Podvečer Horná Dolná získala 21 %, predchádzajúca Hra o Niké dosahuje hlboké podpriemery, aktuálne sa prepadla s podielom takmer 11 %. Porástlo Na chalupe s podielom cez 17 %, Nové bývanie Dizajn uhralo takmer 19 %. Medzi spravodajstvami vyhrali Televízne noviny, v podieli šli na 27,5 %, Noviny zaostali s podielom o málo nad 25 %.

Markíza aj Joj majú za sebou slabší týždeň, výkonnosť jej uberala najmä verejnoprávna televízia či už so zábavou a najmä hokejovými prenosmi. Obe komerčné televízie dosiahli v prime-time už po niekoľký raz v ostatných týždňoch zhodný výkon, tentokrát 18,8 %.

Čítať viac...
Nahor