Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár a Talent tento víkend vedľa seba, dosiahli zhodný výkon! S najviac divákmi opäť nedeľné Noviny

Česko Slovensko má talent prvýkrát výraznejšie v sobotu kleslo, s Tvojou tvárou už na jednej úrovni.

SOBOTA: Na čele soboty aj tento týždeň ostala šou Česko Slovensko má talent, ktorý však prvýkrát v tento deň značnejšie klesla. Ratingovo stratila takmer bod, keď si ju pozrelo 8,7 % divákov s podielom 24,6 %. Markíza napriek tomu nedokázala uspieť s jednou z jej silných premiér Únos, ktorá jej uhrala iba 5 ratingov s podielom pod 15 %. Záhady tela sa dostali na 4 % pri podieli okolo 11 %, celkovo ich sledovalo 315-tisíc divákov, Česko Slovensko má talent zas cez 485-tisíc divákov.

Z menších staníc Doma s filmom Smiem prosiť uhrala takmer 4 %, Špinavé prachy na Plus tesne prekročili 3 %. Pevnosť Boyard na Dajto šla len cez 2 %, Myšlienky vraha na Wau sa hýbali nad 2 a na 3 %.

Smotánka sa dostala pod 21 %, Neskrotná na Joj uhrala 12 %. Televízne noviny sa prehupli cez 22 %, Noviny šli pod 21 %. Celkovo mali nad 475-tisíc divákov, Televízne noviny vyše 420-tisíc.

NEDEĽA: Tvoja tvár znie povedome sa od štartu drží na podobnej úrovni. Túto nedeľu mierne klesla na rating 8,7 %, čo jej vynieslo podiel nad 27 %. Joj ponúkla premiéru Dieťa Bridget Jonesovej, šla s ňou pod 7 ratingov s podielom 20 %. Celkovo si Tvoja tvár znie povedome pozrelo vyše 470-tisíc divákov.

Medzi menšími stanicami mal najviac divákov v nedeľu prenos MS z cyklistiky s Petrom Saganom po 13. hodine na Dvojke, podiel v komerčnej cieľovke dosiahol úroveň vyše 11 %. Ratingovo tesne za prenosom skončili večerní Ministri na Plus, podielovo sa dostali nad 6 %. Nasledovný film Panfilovci – 28 hrdinov šiel nad 5 %, Svetová invázia na Dajto prekročila 4 %. Najlepší ocko na Doma šiel nad 3 %, Myšlienky vraha na Wau sa hýbali pod a na úrovni 3 %.

Susedia na Markíze podvečer prekročili 18 %, Nové bývanie sa dostalo na Joj nad 23 %. Televízne noviny sa i tak dokázali vyskočiť na 28 %, Noviny sa hýbali okolo 24 %. Napriek tomu mali nedeľné Noviny najviac divákov z celého týždňa, keď si ich pozrelo pod 660-tisíc divákov, TN-ky ich v nedeľu mali vyše 540-tisíc. V komerčnej cieľovke z celého týždňa najviac vyskočilo nedeľné Počasie Markízy ratingom až 11 %, v celotýždennom rebríčku sa úspech podaril Sestričkám, ktoré sa umiestnili ako pred Talentom tak Susedmi či Tvojou tvárou.

Čítať viac...
Nahor