Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár a Talent sa naďalej držia na uzde! V Česku celebritná šou valcuje

Talentové ťaháky zopakovali čísla zo štartu sérií.

Tvoja tvár a Talent si navzájom nedovolia rásť. Obe šou dosiahli prakticky identický výkon ako predchádzajúcu nedeľu, keď Tvoja tvár znie povedome mala získať rating 11,1 % s podielom 35,2 % a Česko Slovensko má talent 8,8 ratingu s podielom 23,7 %. Programy sa tak držia na svojich spodných hraniciach, šou Markízy si tradične v podieli pomáha svojou dĺžkou. S druhou sériou Tvoje tvář má známy hlas sa naopak napriek miliónovej konkurencii Doktora Martina aj ťaháku Primy Mordparta mimoriadne darí českej Nove, ktorá po druhýkrát nalákala okolo 1,4 milióna Čechov a v 15 – 54 mala šou túto nedeľu dosiahnuť share až 47 %.

Na slovenskej Jednotke RTVS Doktor Martin dosiahol podiely okolo 14 a 11 % v 12+ a 12 – 54. Neuveriteľné svetové talenty na Joj sa dostali na 19,5 %. Na nedeľný podvečer sa vrátila s reprízami Horná Dolná, vyskočila až pod 31 %. Nové bývanie tentokrát neuspelo pri podieli nad 12 %. Televízne noviny uhrali 30 %, Noviny tesne cez 23 %.

Menšie stanice veľa priestoru nedostali, Let číslo 93 na Dajto šiel cez 4 %, o málo menej dosiahli Riskantné tajomstvá na Doma. Plus s filmom L.A. apokalypsa dosiahla len 2,5 %, kriminálka CSI New York na Wau dosiahla podiely pod 3 a tesne nad 2 %.

Čítať viac...
Nahor