Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

TV archív už ponúkne aj Satro. V kampani zdôrazňuje ľahké zbavenie sa reklám

Spoločnosť SATRO s.r.o. uvádza na jesenný a zimný trh svoj vlastný TV archív.

SATRO TV archív umožňuje sledovanie všetkých relácií 20-tich najobľúbenejších slovenských a českých staníc sedem dní dozadu. „V súčasnosti pracujeme na verziách pre iOS aj Android,“ povedal Marek Michalík, marketingový manažér spoločnosti SATRO s.r.o a pokračoval: „Po aktivácii TV archívu zákazníkom, vzniká možnosť všetky programy v TV archíve si nahrávať s dostatočnou časovou rezervou na ich začiatku aj konci.“ Sledovanie archívu vyžaduje najnovší hybridný typ prijímača SATRObox HD USB PVR (na obrázku).

SATRObox HD USB PVR
SATRObox HD USB PVR

Tento hybridný prijímač má aj ďalšie užitočné funkcie ako nahrávanie vysielania cez USB alebo prehrávanie multimédií z USB, z počítača cez DLNA, či priamo z internetu. Má veľmi atraktívne, rýchle a intuitívne ovládacie rozhranie, vďaka ktorému si sledovanie relácií z archívu budú môcť bez čakania a pohodlne vychutnať používatelia každého veku. Pri kúpe tohto prijímača zákazníci získavajú prístup k archívu na 1 mesiac bezplatne a pri viazanosti 24 mesiacov aj kupón v hodnote 40 € na programové balíčky SATROdigital, na ktoré zákazník nie je viazaný.

Tí zákazníci, ktorí hybridný prijímač už vlastnia resp. ho budú mať, získajú TV archív tak, že si v menu svojho digitálneho prijímača TV archív aktivujú. Mesačný poplatok za službu SATRO TV archív je stanovený na 2,90€ mesačne za 20 staníc. Zákazníci navyše môžu využiť akciu a získať tak prístup k TV archívu celkovo na tri mesiace zadarmo. TV archív je možné objednať si už k najlacnejšej ponuke SATROdigital MINI/MINI HD.

Promo video k archívu, v ktorom Satro upozorňuje na ľahké preskočenie reklám

TS Satro

Čítať viac...
Nahor