Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Tu sú „farmári“ aj „vyvolení“! Ktorí zaujmú viac?

Markíza aj Jojka predstavili hlavných hrdinov ich jesenných reality šou.

 

V auguste sa na najväčších komerčných televíziách začne boj nielen o seriálového diváka. Markíza a Jojka spúšťajú svoje najúspešnejšie reality šou Farma a Vyvolení – Dom snov, od ktorých si veľa sľubujú. Základom úspechu však bude opäť raz kasting súťažiacich. Kým Markíza ho aj pri štvrtej Farme nechala vo vlastnej réžii, Joj sa podriadila výberom divákov, ktorí mali možnosť hlasovať medzi Vyvolenými, ktorých televízia vybrala do užšieho výberu.

Obe reality šou zachovávajú princíp pestrej zmesi súťažiacich, pričom v nich nechýbajú overené typy ľudí. Na Farme aj tento raz nájdeme bratislavskú slečinku, pracovitého fešáka či postavičku, ktorá bude stredobodom konfliktov. Vyvolení ponúkajú okrem iného už na prvý pohľad kontroverznejšie postavičky. Pozornosť bude jednoznačne pútať najmladšia súťažiaca, ktorá už na Voľbu prišla bez spodného prádla, či modelka, ktorá sa netají, že miluje sex a privyrába si ako go-go tanečnica.

Farma aj Vyvolení prinesú typovo presne tú zostavu súťažiacich, ktorú divák od tej každej reality šou očakáva. Ako sa však charaktery jednotlivých farmárov a Vyvolených vykryštalizujú už televízie neovplyvnia. Či stavili na tých správnych koňov sa ukáže od 19. augusta pri štarte Vyvolených na Joj a od 26. augusta vo Farme na Markíze.

 

Vyvolených si môžete pozrieť tu: Šestnástka VYVOLENÝCH v Dome snov

Farmárov tu: Toto sú oni – noví farmári!

 

 

Zdroj: joj.sk, markiza.sk

Čítať viac...
Nahor