Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tretia séria Za sklom na Joj od októbra, sezónny ťahák Trhlina nakoniec ako dvojdielny film!

Trhlina sa po uvedení v kinách dostáva do vysielania, televízia potvrdzuje jej nasadenie už v septembri.

Kým Markíza má svoj večerný program pevný od prvého týždňa sezóny, Joj bude ten svoj postupne obmieňať. Už tento mesiac do vysielania nasadzuje očakávane mysteriózny triler Trhlina, ktorý nakoniec v televíznej verzii uvedie počas dvoch večerov.

Trhlina vo vysielaní vystrieda Česko Slovensko má talent, ktoré sa prvé dva týždne jesene okrem sobôt vysiela aj v utorky. Práve tie sú v jeho nastavení mimoriadne. Trhlina sa tak na obrazovky dostane 17. septembra, Joj už uviedla, že ju nakoniec odvysiela vo forme dvojdielneho filmu. Pôjde o rozšírenú televíznu verziu mysteriózneho trileru, ktorý mal byť pôvodne trojdielnym televíznym projektom.

Až neskôr tvorcovia s televíziou rozhodli aj o filmovej verzii, ktorá vznikla z tej televíznej, pričom v kinách prekvapila rekordným úspechom. Pravdepodobne to rozhodlo aj o podobe, v akej sa nakoniec objaví na obrazovke. Joj potvrdila, že v dvojdielnom televíznom filme uvedie aj viaceré zábery, ktoré v kinách diváci nevideli.

Talent s Trhlinou tak v septembri vyplnia utorňajšie večery, ktoré v ďalšej časti sezóny budú patriť tretej sérii kriminálky Za sklom. Viaceré informácie už potvrdili jej nasadenie v priebehu októbra. Joj pre tento rok pripravila netradične väčší počet epizód kriminálky, z ktorej dosiaľ pripravovala osem častí na sériu, tentoraz jej venuje 10 častí.

Tvorcovia naznačili, že aj to je výsledkom množstva udalostí, ktoré sa prehnali od vlaňajška Slovenskom, a ktoré sa okrem iného taktiež stali inšpiráciou pre novú sériu. Tá sa má venovať aj vražde novinára a jeho priateľky či ďalším kauzám posadených do fiktívneho príbehu. Výsledkom má byť ešte silnejší dej aj množstvo zvratov, čo si vyžiadalo aj rozšírenie počtu epizód.

Markíza bude až do polovice novembra uvádzať v utorky druhú sériu seriálu Sestričky. Spolu má pripravených desať epizód. V ďalšej časti jesene bude mať pripravené nové časti Dobre vedieť, ktoré v utorky vysielala aj na jar, nakrúcala tiež nové epizódy Chart Show, tie však očakávane budú čakať na skončenie stredajších Extrémnych premien.

Čítať viac...
Nahor