Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tretia séria Hornej Dolnej finišuje vysoko, nárast však nezopakovala! Posilnila Farma aj Moja mama

Markíza si v pondelok drží suverenitu, premiéry Hornej Dolnej sa jej ale míňajú.

Horná Dolná drží vysoký štandard. S predposlednou časťou tretej série síce nezopakovala minulotýždňový rekord posledných dvoch sérií, obhájila však svoje nadpriemerné výkony s ratingom až 16,2 % a podielom 42,9 %. V celkovom počte divákov sa blížila k hranici 750-tisíc.

Zoo s prvou časťou obhájila voči valcujúcej konkurencii minulotýždňové postavenie so šiestimi ratingami a podielom nad 16 %, s druhou časťou dokonca rástla pri ratingu 5,5 % a podieli 20 %. Polepšila si aj Farma, ktorá vyskočila nad 9 ratingov s podielom pod 32 %. Kredenc, ktorý sa čoskoro vráti na 21:40, atakoval šesť ratingov s podielom pod 33 %. Druhá reprízová časť dosiahla podobný share.

Podvečer značne posilnila Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá vyskočila na podiel 26 %. Susedia šli pod 18 a 17 %. V apríli v accesse lídra končia, nahradí ich Búrlivé víno. V súboji hlavných spravodajstiev mala navrch Markíza, Televízne noviny tesne prekročili 30 %, Noviny mali slabší deň s podielom pod 24 %.

Medzi menšími mala najviac divákov večer Plus, Profesionáli jej vyskočili na 7,5 %, snímka Na ostrie noža atakovala 5 %. Posledná hodina Zeme na Dajto uhrala 3,5 %, Mentalista Doma sa o málo prehupol cez 3 %. Veľmi slabá bola telenovela Kúsok zo mňa s podielmi pod 3 a rovné 4 %. Druhú časť predbehla aj repríza sitkomu Dovidenia, stará mama na Plus so šiestimi percentami, prvú zas CSI Las Vegas na Wau s podielom pod 4 %. Vtierka Castle šla nad 2 %.

Markíza si opäť v pondelok položila silný základ pre celý týždeň. V rebríčku najsledovanejších programov dňa obsadila prvých päť priečok.

Čítať viac...
Nahor