Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Trapas v prezidentskej debate Markízy: Kovačič ukončil reláciu skôr ako mal! Zastavili ho až hostia!

Moderátorovi druhej prezidentskej debaty na Markíze, Michalovi Kovačičovi, sa podaril v závere relácie trapas. Prezidentskí kandidáti v ňom dostali minútu na svoj záverečný prejav, no Kovačič sa pozabudol a reláciu šiel ukončiť skôr, ako svoj priestor dostal Viliam Fischer. Zastaviť ho musel iný kandidát na prezidenta!

Markíza našla pre Zlaticu Puškárovú nového partnera pre volebné štúdiá. Stal sa ním Michal Kovačič, ktorý doteraz pôsobil ako redaktor spravodajstva Markízy so špecializáciou práve na politiku.

Kovačiča televízia prezentovala ako odvážneho publicistu, ktorý sa nebojí položiť ani nepríjemnú otázku. Nezľakol sa ani veľkej príležitosti, keď sa zhostil moderovania druhej prezidentskej debaty Markízy. Jej hosťami bola štvorica kandidátov Viliam Fischer, Helena Mezenská, Ján Čarnogurský a Gyula Bárdos, ktorí neraz na Kovačičove otázky zareagovali ostrejšie, no opraty relácie sa moderátorovi darilo držať pevne v rukách. Nie však do konca.

V závere prezidentských debát dáva Markíza minútový priestor kandidátom na ich záverečnú reč, ktorou môžu presvedčiť potenciálnych voličov. Rovnako tomu bolo aj včera, no Kovačič takmer jednému z kandidátov jeho priestor odoprel. Zasiahnuť museli dokonca hostia!

Po tom, čo k divákom prehovorili Mezenská, Bárdos aj Čarnogurský, sa nečakane začal s divákmi Kovačič lúčiť. V jeho zámere ho prerušil nečakane Gyula Bárdos, ktorý moderátora upozornil, že svoj posledný priestor v relácii ešte nedostal Viliam Fischer. Ten sa svojho času dožadoval taktiež. Kovačič zobral celú situáciu s úsmevom. „Vidím, že ste veľmi pozorný, ďakujem vám za upozornenie,“ poďakoval sa kardiológovi za jeho upozornenie po jeho záverečnej reči.

Čítať viac...
Nahor