Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza mení názov pre svoj seriál! AKTUALIZÁCIA

Markíza mení názov svojho nového seriálu, poznáme už aj nový názov!

 

Aktualizácia 15. 8. 2013

TV Markíza sa po hodinách mlčania vyjadrila k situácii, ktorá vznikla „pozabudnutím“ registrácie názvu pre svoj nový seriál. „K pohnútkam konania konkurencie sa nebudeme vyjadrovať. Vzniknutá situácia nám spôsobila menšiu komplikáciu, rozhodne nie však neriešiteľnú,“ povedala podľa portálu Čas.sk PR manažérka TV Markíza Ľudmila Raceková. Dodala: „V dobrom aj v zlom sa aj naďalej bude v textovej podobe objavovať v kampani, ktorá pokračuje podľa pôvodného plánu ďalej. Názov seriálu sme zmenili na Chlapi neplačú.“ Konkurenčná JOJ, ktorá si názov registrovala ešte v júni, sa vyjadrila pre Topky.sk: „Pravidelne si registrujeme názvy pre pripravované či iba uvažované projekty. Aj tento názov patrí medzi ne. Konkurencia svoj nový seriál pôvodne nazvala inak, je preto zarážajúce, že oznámila a začala používať nový názov bez toho, aby si ho zaregistrovala“, vyjadril sa hovorca Jojky Jozef Gogola.

Potvrdil sa teda názov pre nový seriál – Chlapi neplačú, televízia už spustila aj facebookovu stránku s novým názvom. Nový seriál diváci Markízy uvidia pravdepodobne ešte v auguste, termín štartu stále nebol oficiálne komunikovaný, podľa potvrdených informácií by to malo byť od 26. augusta.

 

Pôvodný článok:

Veľký trapas sa stal TV Markíza, ktorá promuje svoj nový seriál pod názvom V dobrom aj v zlom. Názov seriálu však podľa našich informácii musí zmeniť. Televízia si totiž ľahkovážne nezaregistrovala a ani neoverila dostupnosť tohto názvu, ktorý už má zaregistrovaný spoločnosť MAC TV, vlastniaca licenciu konkurenčnej televízie JOJ. Markíza tak divákom promuje seriál pod názvom, ktorý jej nepatrí. Blamáž si televízia spôsobila sama, keďže si názov pred spustením kampane nezaregistrovala a zrejme ani neoverila, či je dostupný. Zo zdroja priamo z televízie sme sa dozvedeli, že nový romantický seriál, ktorý sa mal pôvodne volať Slepá láska, následne V dobrom aj v zlom, dostane úplne nový názov Chlapi neplačú. Netypický názov pre romantický denný seriál, ktorý by mal byť o láske bohatého podnikatelľa a chudobnej krajčírky. Seriál by mal odštartovať ešte v auguste – pravdepodobne zmenou programu, keďže v programových plánoch zatiaľ nefiguroval.

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]jerVZ6Rmnq0[/youtube]

 

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor