Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Trailer k Česko Slovensko má talent: Najdrahšia aj najväčšia upútavka v histórii Joj! (foto, video)

Veľký imidžový trailer k Česko Slovensko má talent je dosiaľ tým najväčším, čo televízia na poli self proma vo svojej histórii urobila.

Joj v stredu večer predstavila imidžový trailer k Česko Slovensko má talent, ktorým štartuje kampaň na svoju jesennú ťažiskovú šou. Vyše 100-sekundová upútavka v štýle Jamesa Bonda a vo filmovom spracovaní predstavuje tri najhlavnejšie novinky – nových moderátorov, porotkyňu Dianu Mórovú a zlatý bzučiak.

Pre televíziu je trailer k piatemu Talentu nemalým počinom. Ako sama priznáva, ide o dosiaľ najdrahšiu aj najdlhšie natáčanú upútavku v jej histórii. Televízia tak aktuálne predstavuje divákom svoje dosiaľ najväčšie dielo na poli self proma.

Natáčanie upútavky prebiehalo až šesť dní, televízia ju prirovnáva ku krátkemu akčnému filmu. Natáčalo sa v priebehu mája, pričom tvorcovia traileru využívali rôzne lokácie – spustošený neobývaný dom, na Dunaji, na zámku či v lodnom prístave. Na upútavke pracovalo približne 35 členov štábu, v niektoré dni sa točilo až 15 hodín.

Svoju premiéru vo výpravnom prome zažili Junior a Marcel, pre ktorých to bola prvá veľká upútavka. „Zažil som skvelý štáb a nakrúcanie bol pre mňa veľký zážitok. Ďakujem všetkým,“ povedal Junior.

Joj nasadzuje kampaň na Česko Slovensko má talent v jednom z najskorších termínov. Bežne však promovanie talentovej šou štartovala aj mesiac pred jej spustením. Svoju kampaň odštartovala aj Superstar a to ešte o čosi skôr v nedeľu 19. júla. V prípade speváckej šou nebude prekvapením skorší štart šou, než je pri jesenných ťažiskových projektoch zvykom (na konci článku).

Imidžový trailer Česko Slovensko má talent 5

cesko slovensko ma talent 5 trailer junior a marcel2 cesko slovensko ma talent 5 trailer porota cesko slovensko ma talent 5 trailer lucie bilacesko slovensko ma talent 5 trailer junior a marcel morova

Čítať viac...
Nahor