Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tragický rok pre účastníkov jojkárskych reality šou: Už druhý prišiel o život!

Tento rok je pre televíziu z Koliby mimoriadne nepríjemný. Už druhý mesiac po sebe musela konštatovať smrť účastníka jej reality šou.

Vyvolení a Slnko, seno, slanina. To sú dve súťažné reality šou, ktoré uviedla Joj v priebehu minulého roka a obe postihla s odstupom času tragédia. Najnovšia správa sa týka druhej menovanej šou, ktorá prebehla u známych Bučkovcov na Sihle. Peter Bečka, ktorý patril medzi súťažiacich snažiacich sa schudnúť a zarobiť 10 000 eur, tragicky zahynul. Peter mal dostať počas jazdy v aute mikrospánok, čo sa mu stalo osudným. Tragédia sa odohrala neďaleko jeho bydliska.

Presne pred mesiacom pri tom prebehla médiami informácia o ďalšom tragickom úmrtí – Martin Boháčik zo šou Vyvolení – Dom snov, sa 17. apríla pokúsil o samovraždu podpálením a presne o 30 dní, 17. mája, na následky popálenín zahynul. Martin bol bývalý trestanec, ktorý sa snažil začať aj prostredníctvom Vyvolených odznova. V šou obľúbený nebol, pochopenie nenašiel ani v súkromnom živote. Za jeho činom mala stáť nešťastná láska, Martin sa podpálil pred dverami matky vlastného syna potom, ako naňho zavolali políciu. Boháčik trpel popáleninami na 80 % svojho tela.

Foto: Joj, Peter Bečko

Čítať viac...
Nahor