Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Viete prví

Tragická nehoda poriadne zatrasie Nemocnicou: Vieme, či Alexander Bárta v seriáli končí!

Nemocničný seriál prinesie dramatické vyvrcholenie jarného vysielania.

Po dobovej sérii Dunaj sa už ku koncu sezóny blíži aj jej priamy konkurent.

Seriálová Nemocnica sa aj tentokrát zaradí k programom, ktoré svoje sezónne vysielanie ukončia medzi vôbec poslednými, keď ju Jojka plánuje potiahnuť do polovice tohto mesiaca.

Do jarného finále Nemocnice ostávajú posledné tri časti, naplánované je na utorok 13. júna o 20:35.

Joj následne nasadí svoj letný program – na štvrtky počas prázdnin vytiahne zábavnú reláciu Inkognito, ktorá sa do hlavného vysielacieho času vracia po jeden a pol roku. V utorky bude pokračovať s premiérovým programom, keď po roku vráti na obrazovky akvizičný seriál 911 v novej 5. sérii.

Pripravujú Bártov koniec?

Na divákov Nemocnice čaká už tento týždeň poriadna dráma.

Do centra seriálového deja sa opäť dostáva postava Alexandra Bártu – Filipa Baloga, okolo ktorého je v uplynulom období poriadne rušno.

Iba prednedávnom mu išlo o život, keď sa spolu s kolegami ocitol uprostred rukojemníckej drámy. V snahe zachrániť Adamove deti čelil únoscom za cenu vlastného zdravia a skončil postreleným krkom v kaluži krvi.

Balog nakoniec prežil, no tvorcovia ho okamžite vyslali na misiu do Latinskej Ameriky.

Filip vzápätí riaditeľke nemocnice Adriane Rakovskej (Kristína Turjanová) oznámil, že prijal ponuku na zahraničnú stáž. Spoločne s ďalšími lekármi a vojakmi sa vydal v konvoji do Venezuely, kde bol súčasťou tímu opravujúceho jadrové elektrárne.

Už v nasledovnej epizóde sa rozlúčil s jeho priateľkou Rebekou (Nela Pocisková) a v polovici apríla odišiel z Nemocnice sv. Martina.

Vytratil sa kvôli vyťaženosti

Odchod Alexandra Bártu z deja Nemocnice bol podľa našich informácií vynútený.

Herca mali vyťažiť iné pracovné povinnosti a nakrúcanie nového projektu, pre ktorý sa musel vzdať záväzkov v jojkárskom seriáli. Vstúpil doň ešte počas jeho prvej sezóny v novembri 2021.

Bárta však úplne zo seriálu nezmizol.

Napriek odchodu herca sa ho tvorcovia snažili ponechať prítomného aspoň prostredníctvom krátkych hovorov s Rebekou. Na televíznej obrazovke ho tak udržiavali sporadicky aj naďalej.

Už tento týždeň sa pritom Alexander Bárta mal vrátiť opäť na scénu.

Aj keď mal byť Filip Balog na misii dva mesiace, minulý týždeň Rebeke oznámil, že si zakúpil letenky na cestu domov. Seriáloví tvorcovia jeho návrat naznačovali celý minulý týždeň, pričom k nemu malo dôjsť v tohtotýždňových častiach.

Tragická nehoda lietadla

Balog sa už vydáva na cestu na Slovensko.

V seriáli sa naposledy objaví v rozhovore s Rebekou z letiska v Latinskej Amerike, odkiaľ má priamy let do rakúskej Viedne.

Keď už Rebeka očakáva Balogov návrat, v správach sa objaví šokujúca správa.

Lietadlo smerujúce z Panamy do Viedne, ktorého posádku tvorili aj významní jadroví vedci z Európy a ich kolegovia z misie, sa nad Atlantickým oceánom stratilo.

Podozrenie, že sa zrútilo do oceánu, každou chvíľou narastá.

Zomrel Filip Balog?

Kolegovia zakrátko oplakávajú smrť Filipa Baloga.

Aj keď na oficiálne informácie o obetiach stále čakajú, po najnovších správach v tom má osadenstvo nemocnice jasno.

Jojka však podľa našich informácií spoluprácu s Alexandrom Bártom neskončila.

S hercom sa mala dohodnúť iba na dočasnom obmedzení seriálového nakrúcania, aký už v Nemocnici absolvovali napríklad Marián Mitaš alebo Zuzana Kanócz. Jej postava sa opäť do deja vrátila len v týchto dňoch po ceste do Austrálie.

Joj tak má ďalej s postavou Filipa Baloga v seriálovom deji počítať.

Tvorcovia tak, podľa všetkého, nakoniec nechajú Bártovu postavu prežiť ďalšiu seriálovú drámu a do deja sa naplno vráti v priebehu nasledujúcej jesennej série.

 

Čítať viac...
Nahor