Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Trafí do čierneho? Joj s jesenným ťahákom Take me out spokojná, už teraz chce pokračovať! Takto šou vyzerá

Joj po dlhých prípravách konečne nakrútila netradičnú novinku, ktorá sa stane jej jesenným highlightom. Ešte pred uvedením chce pripraviť ďalšie diely.

Televíznych zoznamiek sa na slovenských obrazovkách vystriedalo viac ako dosť, pričom najbližšiu jeseň k nim pribudne úplná novinka. Joj a Prima stavia na veľkú štúdiovú zoznamovaciu šou Take me out, ktorá je v zahraničí známa veľkou úprimnosťou aktérov a množstvom pikantných momentov.

Televízie sú podľa prvých informácií s výrobou novej šou, ktorá je dosiaľ pre slovenských a českých divákov neznámou, viac ako spokojné, pričom ešte pred jej uvedením chcú v nakrúcaní pokračovať. Informoval o tom portál Pluska.sk.

Formát Take Me Out, ktorý vychádza z austrálskej šou Taken Out, je rozšírený po celom svete, Slovensko a Česko patrí do štvrtej desiatky krajín, ktoré ho prinesú. Joj na príprave projektu pracovala viac ako rok, kým sa pustila do nakrúcania. Kľúčovou zložkou projektu je kasting, ktorý televízia opakovane otvárala od novembra 2015. Dôležitou súčasťou budú aj moderátori, druhú česko-slovenskú dvojicu vytvorí Jakub Prachař, ktorý sa tentoraz spojí s Juniorom.

Prvé vydanie americkej verzie Take me out

O šou Take me out
Tridsiatka žien si vyberá partnera na rande. Súťažiace budú mať k dispozícii len jeden krátky pohľad na to, aby sa rozhodli, či budú prihlásení chlapi v šou pokračovať ďalej. Čím dlhšie muž v súťaži vydrží, tým viac sa o ňom ženy dozvedia. Potom sa však karty vymenia a muž, ktorý ostane ako posledný, si bude musieť vybrať svoju vyvolenú partnerku spomedzi žien, ktoré oňho prejavili záujem. Ak nájde tú pravú, odvedie si ju zo štúdia a do hry vstúpi nová žena.

Čítať viac...
Nahor