Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Toto si dovoľte! Reportérka dala v priamom prenose výpoveď a to bez servítky: „F**k it, I quit!“

Aljašku čaká hlasovanie o legalizácii marihuany, ktoré inšpirovalo aj redaktorku stanice KTVA. Toto ste ešte nevideli.

Aljašská stanica KTVA, patriaca pod skupinu staníc americkej CBS, sa v priebehu pár hodín stala celosvetovo známou. Stačilo jej k tomu pri tom 15 sekúnd, počas ktorých sa o rozruch postarala dnes už bývalá redaktorka stanice Charlene “Charlo Greene” Egbe.

Redaktorka po tom, čo v správach odznel príspevok o blížiacom sa hlasovaní za legalizáciu marihuany v krajine, predniesla veľmi úprimný prejav. Priznala sa, že vlastní klub podporujúci šírenie marihuany na Aljaške a chce sa mu naplno venovať. „Všetko, čo ste počuli, je dôvod, prečo som sa ako majiteľka Alaska Cannabis Club rozhodla všetku svoju energiu smerovať boju za slobodu a rovnosť, ktorá začína legalizáciou marihuany tu na Aljaške.“

Svoj prejav zakončila spôsobom, ktorý nikto nečakal. V priamom prenose dala televízii košom! Jej záverečné slová pri tom rozhodne prekladať nemusíme: „A v rámci tejto práce, nie, že by som nemala na výber, ale …. F**k it. I quit.“ A Egbe sa skutočne aj pobrala spred kamery rovno domov.

Moderátorke v štúdiu po tomto šokujúcom výstupe doslova vyschlo v krku, niečo také ešte určite nezažila a možno ani nezažije. Charlene Egbe si však týmto prejavom zabezpečila nesmiernu pozornosť médií a najmä domáceho publika, čo jej v jej aktuálnom marihuanovom boji len a len pomôže.

Foto: KTVA, Zdroj: esquire.com

Čítať viac...
Nahor