Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Toto si diváci všimnúť nemali: V Česko Slovensko má talent sa objavil Jakub aj s Pycom!

Moderátorská dvojica prvých štyroch ročníkov talentovej šou sa nenápadne prepašovala aj do piatej série.

V Česko Slovensko má talent sa už postupne udomácňujú noví moderátori Junior a Marcelom, ktorí po štyroch ročníkoch vystriedali Pyca a Jakuba. Slovenskú dvojicu angažovala Joj po tom, čo Pyco prešiel do konkurenčnej Superstar a talentovú šou mala slovenská dvojka vyrábať aj vysielať sama.

V ostatnom vydaní Talentu si ale Joj dopriala miernu dávku nostalgie, keď sa na obraze mihla ešte stará dvojica moderátorov. Stalo sa tak v samom úvode deviateho kastingu po talentovej zvučke, kedy epizóda pravidelne začína ilustračnými zábermi na mesto.

Medzi ne tvorcovia ČSMT zaradili aj ilustrák natočený ešte s Pycom a Jakubom v jednej z minulých sérií. Moderátori v ňom mávajú do kamery zo strechy. Záber je však natočený z dostatočnej vzdialenosti, aby diváci nedokázali v priebehu krátkych sekúnd rozpoznať, o koho ide.

Pyco sa tak aspoň na okamih stal súčasťou aj piatej série Talentu. Tá sa zatiaľ Joj darí, keď odštartovala najúspešnejšie v histórii a v súčasnosti drží nadpriemer aj popri jarnom fenoméne Hornej Dolnej. Nemalým víťazstvom pre Joj je fakt, že sa Markíza rozhodla Hornú Dolnú vysunúť z priamej konkurencie Talentu a presúva ju na pondelok.

Pyco s Jakubom v piatej sérii ČSMT
pyco jakub cesko slovensko ma talent 2015 f

Čítať viac...
Nahor