Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bolo to naschvál? Tvorcovia Sladkého života prezradili kľúčové momenty novej série Paneláku!

Celebritná reality šou odhalila niekoľko zásadných momentov novej série Paneláku. Išlo o premyslený marketing?

Iba v pondelok sme priniesli špekuláciu o možnom zásadnom konci Vlada Kobielskeho v Paneláku a dnes už je jasné, aký osud jeho postavu čaká. Atraktívnu tému však neponúklo žiadne bulvárne médium ani domáci web Joj, televízia prezradila kľúčovú dejovú líniu novej série seriálu v relácii Sladký život.

Dôverné informácie vyzradila Zuzana Fialová spoločne s Andym Krausom počas toho, kým boli na nakrúcaní Paneláku prítomné kamery Sladkého života. Fialová si na pomoc zavolala otca Paneláku po tom, čo mala mať problém so zahraním jedného z obrazov. Situácia však mohla byť zinscenovaná.

Na verejnosť sa totiž dostali mnohé dôležité podrobnosti novej série. Vlado Kobielsky sa skutočne už do Paneláku nikdy nevráti a to preto, že jeho postavu nechajú tvorcovia seriálu zomrieť. Jakuba Švehlu už v druhej epizóde 15. série zavraždia, čím sa tvorcom naskytla možnosť zakomponovať do deja vyšetrovateľa Alberta Bártu, ktorého si zahrá herec Juraj Bača. S ním sa nakoniec Fialová aj zapletie. Po tom, čo ju z bytu vyhodí Diana Mórová alias Ivana, sa má k vyšetrovateľovi už od prvého stretnutia nasťahovať. Avšak do dvoch týždňov ju z bytu vyhodí aj on.

V tomto prípade je otázne, či televízia prezradila viac, ako chcela, alebo sa prostredníctvom novej relácie pokúsila rozvíriť okolo upadajúceho seriálu hladinu. Reláciu pre Joj vyrába externá firma, čím by mohlo dôjsť k nezladeniu medzi televíziou a produkciou Sladkého života. Avšak množstvo informácií, ktoré relácia o novej sérii Paneláku ponúkla, dáva šance skôr druhej možnosti.

Doteraz bolo zvykom, že televízie informácie o dejových líniách seriálov neraz prísne tajili a do éteru sa vypustili len najbližšie udalosti, ktoré na divákov v rámci deja čakajú. Prípadne komunikáciu postavili na zásadných momentoch, avšak spočiatku formou teasingu. Drámu okolo Jakuba Švehlu však televízia ešte nezačala ani teasovať a diváci už poznajú kľúčové momenty novej série. A to prinajmenšom na prvé dva týždne jej vysielania. Joj sa tak minimálne podarilo otvoriť ohľadom 15. série Paneláku diskusiu a bude dúfať, že sa jej podarí zastaviť pokles sledovanosti denného seriálu.

Čítať viac...
Nahor