Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj opäť pobavila divákov: Trojica moderátorov si po Novinách strihla pánsky tanec! (VIDEO)

Joj to s tanečnou vsuvkou správarov myslí skutočne vážne.

Televízna dvojka sa snaží o čoraz uvoľnenejšie spravodajstvo, pričom s príchodom šou Tanec snov roztancovala svojich moderátorov. Kým pred týždňom sa spoločným tancom blysli Lucia Barmošová s Radom Ležovičom, tento raz si spoločnú choreografiu strihli rovno traja páni.

Hlavné spravodajstvo Noviny totižto opäť odmoderovala čisto mužská moderátorská zostava v zložení Ľuboš Sarnovský a čerstvý držiteľ OTA, Ján Mečiar. Jeho premiérové ocenenie v televíznej ankete sa nezaobišlo počas správ bez povšimnutia, keď si sošku na úvod Novín poťažkal Sarnovský a OTA prepašoval štáb správ aj do lišty s menom moderátora (foto na konci článku). Ich nežnejšie polovičky sa obe pripravovali na priamy prenos tanečnej šou.

Dvojica moderátorov Novín sa spoločne s tvárou Športu, Radom Ležovičom, pokúsila pretancovať tradičným záverom Novín, keď Sarnovský predstavil večerný program a Rado Ležovič ponúkol upútavku k športovému servisu. Kým minulý týždeň v tanečnej bodke hviezdila Barmošová, tento raz si roztancovaný záver správ najviac užil Sarnovský. Hlavným cieľom však bolo, ako to už na záver Novín Joj býva, pobaviť divákov.

Trojica moderátorov spravodajstva Joj si na záver Novín spoločne zatancovala

Joj víťazstvo Jána Mečiara v ankete OTO podčiarkla aj titulkom na úvod správ
jan oto meciar noviny

Čítať viac...
Nahor