Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Toto sa Evelyn podarilo! V satire podpichla Borisa Kollára, on verejne zareagoval!

Komičku Evelyn pozná čoraz viac ľudí, jej videá sleduje aj Boris Kollár.

Evelyn rozširuje svoju popularitu a rozhodne jej k tomu pomáhajú aj známe osobnosti. Pre ne je čoraz atraktívnejšie byť v jej blízkosti a najnovšie sa komičke podaril skutočne husársky kúsok.

Stalo sa tak v jej novej satire, kde predstavila slovenskú topmodelku Nikol, ktorej nikto nepovie inak ako Žizel. Ku svojej bohatej kariére sa dopracovala poctivou prácou, pričom nedávno v jednom z nákupných centier našla svoju pravú lásku. Iniciálky jej objavu, B. K., nepatria nikomu inému ako oteckovi a milionárovi Borisovi Kollárovi, ktorý však bol nakupovať s pestúnkou či vnučkou a tak sa k nemu Žizel nedostala. Preto Borisa vyzvala, aby sa jej ozval. „Myslím si, že ja ho nájdem. Chcela by som vyzvať, Boris, ozvi sa mi!“ zakončila svoje video.

A Boris sa aj ozval, pričom sa ukázalo, že Žizel Borisa už dávno veľmi dobre pozná! „Žizel, na čo sa tu hráš !!!! Čo je to za trápne divadlo!!! Kebyže so mnou nespávaš od 16-tich, tak sa žiadnou 3. Vicemiss Orechovej Potône nikdy, nikdy nestaneš!!!! A keď budeš milá, zoznámim ťa aj s pánom odchovancom, máš predpoklady to dotiahnuť až tam! Len sa musíš potetovať, u Palovej si dať 5-ky, napichať káčera a spávať s majiteľom… vlastne porotou, ale ty to dáš!!! Viem, to lebo si hérečka, vlastne módelka, já tě znám…. Vž..s ..ňú ..žiju…“ zareagoval Kollár verejne priamo pod novým videom Evelyn. Žizel je tak poriadna herečka, keď vzťah s multimilionárom takto tajila!

boris kollar reakcia evelyn

Foto: Evelyn, Michal Smrčok

Čítať viac...
Nahor