Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aktuálne: V britskom Talente vystúpil Slovák, narobil nám poriadnu hanbu!

V ostatnom kole aktuálneho ročníka Britain´s Got Talent sa spropagovalo aj Slovensko. Aj keď nie veľmi pozitívne. Stalo sa tak vďaka Erikovi Kováčovi, ktorý pracuje v Shefielde a prešiel veľkým sitom súťažiacich až na veľké divadelné pódium talentovej šou. Erik však viac ako talentom zaujal svojou nechápavosťou a kvílivým spevom.

Nechápavosť Slováka spôsobená, pravdepodobne, rečovou bariérou, sa prejavila pri rozhovore so Simonom. Erik porote prezradil, že v Shefielde pracuje v supermarkete, pričom porotcovský kat sa dožadoval názvu obchodného reťazca. Erik však namiesto toho opisoval, čo všetko sa v takom supermarkete dá kúpiť a svojej taktiky s odpoveďou sa nevzdal ani po tom, čo Simon niekoľkokrát upresnil otázku.

Erik si svoj imidž nevylepšil ani vystúpením, keď sa v zmysle potápajúceho Titanicu prispôsobil svojím spevom téme a nôtil, ako inak, do tónov ústrednej piesne filmu – My Heart Will Go On. Toto vystúpenie však prinieslo aspoň ďalší vtipný moment, keď sa porotca David Walliams zhostil spoločne so Simonom rekonštrukcie slávnej filmovej pózy. A, bohužiaľ, Erik sa, prekvapivo, postupu nedočkal.

Čítať viac...
Nahor