Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Toto Markízu nepoteší: Tváre Búrlivého vína sa fotili s logom Joj, tá na nich postavila vlastné promo!

Joj využila dabingovú dvojicu aj pre promo veľkého eventu. Na obraz tak vytiahla konkurenčné tváre.

Joj sa už pripravuje na veľký event, keď túto stredu na Plus uvedie v celosvetovej premiére novú minisériu Akty X štartujúcu v Amerike práve dnes. Napriek vysielaniu len pár hodín po premiére v zámorí ponúkne Joj mysteriózny seriál v slovenskom dabingu, pričom sa rozhodla zmeniť pôvodný dabing.

Muldera a Scullyovú už nebudú dabovať Marek Ťapák a Ľudmila Mandžárová. Sklaní diváci seriálu si budú musieť zvyknúť na nové hlasy, keď Joj pre minisériu angažovala Mila Kráľa a Henrietu Mičkovicovú. Využitie hercov, ktorí sú tvárami konkurencie, pre dabing nie je nič netradičné, Joj však dvojicu spájanú s jej klenotom Búrlivé víno vytiahla aj na promo.

Televízia navštívila hercov v dabingovom štúdiu, pričom ich natočila aj odfotila s logom Joj. Do svojej konkurencie si k tomu jemne rypla, keď naznačila, že angažovala tváre z Búrlivého vína. „Na slovenského Muldra a Scullyovú sa môžete tešiť v búrlivom pokračovaní kultového seriálu Akty X,“ napísala na sociálnej sieti.

Obnovenie kultovej série Akty X využíva Joj pre posilnenie svojej menšej stanice Plus. Príchod 6-dielnej minisérie promuje výrazne aj na hlavnej stanici. Akty X budú čoskoro konkurovať v stredy premiéram Chart Show, voči Joj alternujú rodinnú ZOO.

Čítať viac...
Nahor