Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Toto Markíza nečakala: Farma s veľkým prepadom, dosiahla čísla Búrlivého vína!

Utorok bol poriadne divoký, Markízu v prime-time zachraňovali Televízne noviny. Večer jej situáciu skomplikovala Jednotka s Nikto nie je dokonalý, diváci sa stratili aj šou Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Kľúčový tromf Markízy v jarnom boji zaznamenal prvý výrazný neúspech. Druhý deň druhého týždňa na špeciálnej Farme zostavenej z bývalých súťažiacich vôbec neuspel, keď dosiahol také čísla, ktoré donútili Markízu odsunúť Búrlivé víno k desiatej hodine.

Farma sa totiž pred započítaním oneskorenej sledovanosti výrazne vzdialila ôsmim ratingom, keď spadla dokonca pod 7 % a v podieli uhrala len podpriemerných takmer 19 %. Nedokázala sa odpútať od Zoo, ktorá jej bola blízko s 6,5 ratingom a podielom nad 18 %. Búrlivé víno nenašlo ani pred 22-hou čas, kedy by dokázalo dosahovať nadpriemery, v podieli malo ísť len cez 18 %. Sitkom Dovidenia, stará mama šiel cez 16 %.

V utorok bodovala opäť Jednotka, keď sa šou Nikto nie je dokonalý v ratingu blížila k 6 % a v podieli atakovala 16 %. Značne sa tak dotiahla na komerčné stanice. Relácia Slovensko chutí už neuspela s podielom len 6 % v komerčnej cieľovke. Stále tak platí, že si šou zmenou moderátorov nepomohla.

Na menších staniciach boli večer najvyššie Profesionáli s podielom nad 6 % a snímka Dokonalý únik Plus s podielom pod päťkou. Slabé obdobie zažívajú menšie stanice Markízy. Mentalista na Doma uhral 4 %, telenovela Kúsok zo mňa s prvou časťou prekročila len 5 %. Na hlavné telenovelové okno Domy je to málo. Dajto malo opäť slabý večer, snímka Predvolebné sľuby sa dostala len cez dvojku. Predbehla ho opäť Wau, kriminálky Vtierka Castle a CSI Las Vegas sa hýbali medzi 3 a 3,5 %.

Podvečer výraznejšie stratila šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá si vybrala horší deň. V podieli podliezla 20 %. Markíza však nič nezískala, naopak, Susedia s dvomi časťami uhrali podiely pod 16 a 15 %. Kde Markíza vyskočila, bolo spravodajstvo. Dianie po voľbách opäť prilákalo divákov, keď sa Televízne noviny dostali cez 30 %. Napriek nárastu ale držia medziročný prepad. Noviny Joj šli cez 23 %.

Čítať viac...
Nahor