Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Toto Joj nečakala: Nová posila Hornej Dolnej je jednou z hlavných tvárí jej Dvojičiek!

Televízie si dávajú veľký pozor, aby rovnakí herci nehrávali v podobných seriáloch, v prípade veľkých komediálnych projektov sa stal presný opak.

Môžu si ju zamieňať s postavou zo zabehnutého seriálu. Televízna dvojka sa intenzívne pripravuje na štart jednej z ďalších dôležitých noviniek, keď v sobotu 26. septembra po Česko Slovensko má talent uvedie nový komediálny seriál Dvojičky. Novinka Andyho Krausa stavia na to, čo aktuálne funguje, a to vidiecke prostredie, ktoré je charakteristické aj pri hit minulej sezóny – Hornú Dolnú.

Práve Dvojičky a Horná Dolná budú svojím charakterom výrazne príbuzné a novinka Joj tak bude potrebovať popri rozbehnutom mimoriadne úspešnom seriáli zaujať a odlíšiť sa. Jednou z ciest je dvojrola Sväťa Malachovského, no taktiež vlastné tváre, ktoré si nebudú diváci zamieňať s postavami z podobných seriálov.

To sa však Joj minimálne v jednom prípade podariť nemusí. Markíza totiž do Hornej Dolnej angažovala aj dcéru Zuzany Vačkovej, Marušku, ktorá má stvárniť jednu z hlavných postáv v Dvojičkách. Zahrať si má dcéru Diany Mórovej, na obraze sa tak bude objavovať pravidelne. Markíza už však potvrdila, že zlákala do svojho komediálneho seriálu Marušku rovno aj s jej mamou. Zuzana Vačková tak prechádza po dlhoročnom pôsobení v jojkárskom Paneláku do konkurenčného projektu. Prvé informácie hovoria, že Vačková s dcérou do Hornej Dolnej nepríde len na hosťovanie.

Zuzana Vačková s dcérou Maruškou
zuzana vackova maruska vackova

Prečo Markíza oslovila rovnakú herečku do podobného seriálu, nie je jasné. Televízie sa k takýmto krokom uchyľujú skôr z taktických dôvodov. Líder má v tomto prípade istotu v silnom produkte, s ktorým si mladú herečku začnú diváci spájať jednoduchšie. S otázkou, ako vníma situáciu, sme oslovili Joj, dosiaľ sa nevyjadrila.

Čítať viac...
Nahor