Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

EXKLUZÍVNE! Joj vracia Markíze úder, Divoké kone promuje ako novinku tvorcov Búrlivého vína!

Odhodlanie Markízy postaviť za každých okolností proti Divokým koňom Búrlivé víno vyprovokovalo televíznu dvojku ku provokatívnemu kroku.

Aj keď všetky médiá dávali do pozornosti fakt, že za novinkou Joj, Divoké kone, stoja tvorcovia Búrlivého vína, televízna dvojka tento fakt nikdy nespomenula. Až do dnešného dňa. Joj sa rozhodla reagovať na ofenzívu Markízy razantným spôsobom.

Krátko po tom, čo Joj ohlásila štart Divokých koní na pondelok 5. januára o 20:20, vydala Markíza programovú zmenu a na rovnaký dátum ohlásila štart 5. série Búrlivého vína. Líder už aj avizuje začiatok novej série na 5. januára o 20:30 intenzívne prostredníctvom inzercie v printoch. Markíza svojím programovým nastavením dala konkurencii jasný signál, že Divoké kone doslova zabetónuje, čo Jojku vyprovokovalo ku kontroverznému kroku.

Viac k téme:
Medzi Markízou a Joj ešte len bude dusno: Líder pripravuje pre konkurenciu nemilé prekvapenie!
Drvivá ofenzíva Markízy! Líder reaguje na Divoké kone, zaplní všetky kľúčové sloty!
Joj predstavila Divoké kone: Logo seriálu, info o titulnej piesni a všetky podrobnosti na jednom mieste!

Joj nasadzuje počas vianočných sviatkov do vysielania nové promo na Divoké kone, ktoré je súčasťou tretej fázy televíznej kampane. Veľká takmer minútu a pol dlhá upútavka už prezrádza viac z deja, jej súčasťou sú aj zábery priamo zo seriálu, opäť nechýbajú výpravné zábery, ktoré budú aj súčasťou jednotlivých epizód.

Kontroverzný je však záver upútavky, kde sa Joj rozhodla vyslať pre divákov Búrlivého vína jasný signál. Kým Markíza ich chce zaujať už piatou sériou denného seriálu, ona ponúkne od jeho tvorcov úplnú novinku. „Najnovší výpravný seriál od tvorcov Búrlivého vína,“ avizuje Joj priamo v najnovšom prome na Divoké kone. Televízna dvojka sa týmto krokom pravdepodobne postará o nemalý rozruch a možno sa dočká aj reakcie zo strany lídra. Jeho riaditeľ, Matthias Settele, si už v minulosti na adresu Divokých koní neodpustil štipľavé komentáre.

Nová kontroverzná upútavka na Divoké kone
[wpvp_player attid=“17233″ src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/Divoke-Kone-3-kampan.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/divoke-kone-leopold-haverl.png]

Čítať viac...
Nahor