Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Televízia

Toto je mužská zostava Let´s Dance 8: Markíza zlákala seriálovú hviezdu aj moderátora Jojky!

Markíza predstavila kompletnú mužskú zostavu súťažiacich ôsmeho Let´s Dance.

Do štartu 8. série Let´s Dance ostávajú posledné týždne, pričom zostava súťažiacich nového ročníka celebritnej tanečnej šou sa začína vyjasňovať.

Viaceré mená exkluzívne odhalil už portál Mediaboom.sk, ktoré televízia v uplynulých dňoch aj potvrdila.

V súťaži sa z odhalených mien objaví herečka Jana Kovalčíková, ku ktorej Markíza potvrdila ďalšie herecké meno Helenu Krajčiovú a speváčku Máriu Čírovú.

Portál Mediaboom.sk taktiež odhalil účinkovanie Ivany Gáborík, ktorá by mala vytvoriť so svojím manželom aj tanečný pár.

Do tanečnej šou skutočne mieri taktiež ďalšia seriálová tvár Druhej šance, Viktor Ibara, ktorý bude exotickejším súťažiacim po vzore vlaňajšieho účinkovania Aishy v Let´s Dance. Medzi mužmi doplní hviezdu kolumbijskej telenovely Skrytá vášeň Maria Cimarru a hokejistov Mariána Gáboríka a Borisa Valábika.

Medzi mužmi štvoricu známych mien doplní ešte dvojica celebritných súťažiacich.

Markíze sa oficiálne v uplynulých dňoch podarilo do tanečnej šou Let´s Dance zlákať jednu z aktuálne najdôležitejších hereckých tvárí konkurenčnej Jojky, Richarda Autnera, ktorý je hviezdou seriálu Nemocnica.

„Spoločenský tanec, s ktorým sa stretávam pravidelne zhruba každé tri štyri roky, poväčšine na svadbe. Väčšinou tancujem zo slušnosti, prípadne z donútenia, vždy sa pri tom hanbím. Tak ale ako sa hovorí, kde je vôľa, tam je cesta alebo ako hovorí môj starší brat, tancovať síce neviem, ale keď tancujem, tak tancujem s vášňou. Takže ešte raz ďakujem za pozvanie do Let’s Dance, teším sa na svoje spolutanečníčky a spolutanečníkov a pevne verím, že spolu sa nám podarí vytvoriť niečo radostné, veselé, plné hudby a tanca,” povedal pre Markízu po potvrdení účasti v tanečnej šou Richard Autner.

Do Let´s Dance má zároveň namierene aj ďalšia výrazná tvár z projektov Joj, no taktiež RTVS.

Markíza zostavu mužských súťažiacich ôsmej série Let´s Dance uzavrela potvrdením účinkovania moderátora Milana Zimnýkovala, ktorý sa už dlhšie drží medzi najpopulárnejšími moderátorskými tvárami vďaka projektom Pečie celé Slovensko alebo v minulosti Moja mama varí lepšie ako tvoja.

„Pozvánka do Let’s Dance ma nesmierne potešila, pretože sa mi splnil sen. Teším sa ohromne, na druhej strane mám tak trošku obavy z toho, aby som stíhal a vládal tým, ktorí takisto tancujú v tomto ročníku a nerád by som sklamal moju tanečnú partnerku, ktorú stále nepoznám. Verím, že spoločne každú nedeľu vytvoríme príjemnú zábavu pre vás všetkých divákov televízie Markíza. Budeme sa snažiť, aby to bolo vyštrngané tak, ako má byť,“ uviedol Junior.

Čítať viac...
Nahor