Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Toto Jakubec nečakal: Za Senzi TV chce státisíce, Joj mu však prekazila plány!

Spevák je ochotný televízii značku prepustiť, tá ju však nechce.

Napriek tomu, že spor Jakubca s TV JOJ skončil spokojne pre obe strany, spevák bol pripravený nenechať tému vychladnúť. Kým spočiatku o značku Senzi TV Jakubec bojoval, dnes je pripravený ju postúpiť televízii, no má jasné podmienky. Ako sám uviedol, značku oceňuje na približne 150-tisíc eur, pričom zhodnocovaciu hodnotu až na úrovni do 400-tisíc eur, v prípade, že bude jojkárska stanica Senzi budovať imidž.

S TV JOJ mám záujem sa korektne dohodnúť na postúpení práv na značku rôznymi spôsobmi, ktoré teraz nebudem špecifikovať, sú vecou obchodného tajomstva,” povedal spevák vo štvrtok. Joj o deň na to prichádza s odpoveďou, ktorú si Jakubec, pravdepodobne, nepredstavoval.

Pôvodná správa: Boj o značku Senzi TV je rozhodnutý! Joj o ňu definitívne prišla!

Pre Joj totiž spor o Senzi skončil dostatočne pozitívne na to, aby od Jakubca nič nechcela. O Senzi TV nemá záujem a to napriek tomu, že ešte pred sporom ju používala pri komunikácii hudobného kanála. „Ochranná známka SENZI patri spoločnosti MAC TV s.r.o. a je oficiálne platná. Prihlásená bola 17. septembra 2013, teda 13 dní predtým, ako požiadal o prihlásenie značiek SENZI TV a SENZI SHOW pán Jakubec. Žiaden súdny spor o nami prihlásenú ochrannú známku, ale ani o známky SENZI TV a SENZI SHOW neprebiehal. Spoločnosť MAC TV s.r.o. bude aj naďalej používať názov SENZI bez akýchkoľvek obmedzení a rokovaní s pánom Jakubcom,“ vyjadrila sa hovorkyňa TV JOJ, Lucia Kulihová.

Televízia tak Jakubcom o Senzi TV neplánuje vôbec rokovať. Označenie Senzi bude využívať v plnom rozsahu, tak, ako doteraz, značku Senzi TV tak nepotrebuje. Jakubec tak bude musieť peniaze zo značky, ktorú si cení na státisíce, vyťažiť už len vlastným úsilím.

Čítať viac...
Nahor