Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Budete sa smiať aj plakať: Toto sú najúžasnejšie detské objavy roka, ktoré ohromili miliardy ľudí!

Tento rok prináša svetu televíznej zábavy prostredníctvom talentových šou neuveriteľné objavy. Ak si myslíte, že vás už nič nedokáže prekvapiť, tak verte, že tieto detské talenty vás dostanú do kolien.

Spoznáva ich celý svet, ide totiž o najväčšie detské zjavy tohto roka. Jednoznačne najvýraznejším doposiaľ sa stal 3-ročný čínsky chlapček Zhang Junhao, ktorý ohromil celú svoju krajinu. Okrem svojho tanečného nadania nadchol v marci v talentovej šou Amazing Chinese hlavne svojou neuveriteľnou roztomilosťou a veľkým srdcom. Zhang tancuje so svojou rodinou od svojich 10 mesiacov a to priamo na miestnom námestí. Ako sám pred porotou povedal, miluje tanec, pretože keď tancuje, jeho mamina sa smeje. „A mama hovorí, že smiech je šťastie. Mojím snom je robiť ľudí šťastnými, pretože sám som šťastný,“ dojal týmito slovami porotu aj divákov. Zhang Junhao prosto rozosmeje aj dojme k slzám.

Porotcovia Indonesia´s Got Talent zas začiatkom apríla objavili obrovský spevácky talent. Len 10-ročná Shaquilla dokázala v priebehu chvíle svojím obdivuhodným operným spevom dojať nielen ženskú časť poroty a to, ako sama priznáva, spieva iba dva roky. Opera tak valcuje nielen na Slovensku a v Česku, kde posledné dva ročníky Česko Slovensko má talent vyhrali operní speváci, ale aj v Indonézii.

Veľký spevácky talent objavili aj v nórskej verzii formátu Got Talent. V severskej krajine hviezdi úžasná 8-ročnú Angelina Jordan, ktorej talent je o to cennejší, že nestrháva ovácie veľkými opernými áriami či kantilénovými piesňami, ale jazzovými hitmi, do ktorých dokáže dať napriek svojmu veku celú svoju dušu. Ani porotcovia v Nórsku nedokázali potlačiť dojatie, Angelina sa v súčasnosti teší z postupu do finále. Pozrite si jej kastingové aj famózne semifinálové vystúpenie.

Jednou z najobľúbenejších piesní na kastingoch speváckych a talentových šou je jednoznačne pieseň Listen od Beyoncé. Diváci po celom svete mohli počuť nespočetne veľa prespievaní tohto hitu, niekoľko raz zaznela aj v aktuálne vysielanom Hlase a X Factore u nás. Kým na našich obrazovkách sa touto piesňou zaskvela najmä Petra Magdová, v Bulharsku šokovala skvelou interpretáciou tejto mimoriadne náročnej piesne len 9-ročná Krisia Todorova. Nemusíme hovoriť, že porota jednoducho nechápala :-)

Komu detských talentov nestačí, objavom tohto roka sa stal aj tento prirodzený šoumen. 8-ročný Akshat v indickom Talente doslova rozvíril hurikán a napriek svojej mierne nekonfekčnej postave predviedol niekoľko kaskadérskych kúskov. Svojou energiou zaujal dokonca aj hviezdnu Ellen DeGeneres, ktorá si ho pozvala do svojej preslávenej talkšou.

Čítať viac...
Nahor