Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

To je podoba! Columbo má dvojníka, chcú vďaka nemu oživiť legendárneho detektíva!

Jeden z najznámejších detektívov všetkých čias by sa čoskoro mohol vrátiť s novým prípadom. Po nebohom Petrovi Falkovi by sa tejto legendárnej postavy mal zhostiť Mark Ruffalo.

Legendárny detektív Columbo by sa mohol vrátiť s novým prípadom. Filmových tvorcov na túto myšlienku priviedol herec Mark Ruffalo, ktorý zaujal podobnosťou s detektívnom a jeho pôvodným predstaviteľom Petrom Falkom. Ruffalo už v ostatnom čase stihol aj nafotiť fotografie v prezlečení za Columba a čoraz intenzívnejšie predbiehajú diskusie o jeho možnom stvárnení na filmovom plátne.

Sám herec totiž netají rozhovory o celovečernom filme, v ktorom by sa mal zhostiť hlavnej úlohy. Ruffalo potvrdil diskusiu s možným scenáristom filmu Edom Solomonom (Muži v čiernom, Kým nás smrť nerozdelí), režisérom snímky by sa mohol stať Duncan Jones (Moon, Zdrojový kód).

Ešte stále je však podľa niektorých reakcií otvorená aj možnosť televízneho seriálu, tá je však menej pravdepodobná. Ruffalo však na Twitteri povedal, že už v júni so Solomonom preberali filmovú verziu Columba. Dodnes sa však napriek otvoreným vyjadreniam radí táto myšlienka skôr ku špekuláciám, natáčanie zatiaľ potvrdené nebolo.

Mark Ruffalo ako Columbo
marc ruffalo podobnost s columbom

Pôvodný predstaviteľ Columba Peter Falk

peter falk columbo

Čítať viac...
Nahor